Księżna Kate miała nietypowe hobby w pierwszej ciąży. "To niesamowita umiejętność"

Księżna Kate jest mamą trojga dzieci. Nieczęsto opowiada o szczegółach macierzyństwa. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Zdradziła, że będąc w pierwszej ciąży, miała nietypowe hobby. Niestety, zanim urodził się książę George, poddała się.

Kate Middleton i książę William mają troje dzieci - córeczkę Charlotte, oraz dwóch synów - Louisa i George'a. Najstarszy z rodzeństwa książę George 22 lipca skończył osiem lat, jego młodsza siostra Charlotte ma sześć lat, a najmłodszy z rodzeństwa Louis we wrześniu będzie świętował czwarte urodziny.

Jakiś czas temu Patti Wood, specjalistka od mowy ciała przeanalizowała gesty pary książęcej i stwierdziła, że dla najważniejsze jest dla nich potomstwo. Cambridge’owie starają się nie stawiać samych siebie na pierwszym miejscu, lecz zawsze troszczą się o swojej dzieci.

Dzieci są ich głównym priorytetem niezależnie od tego, ile jest kamer

- mówiła. Okazuje się, że zanim na świecie pojawił się pierwszy syn Kate Middleton, ta już chciała się o niego zatroszczyć. Stąd narodziło się jej nietypowe hobby. Opowiedziała o nim podczas spotkania z organizacją Older Yet Wiser, która wspiera seniorów opiekujących się swoimi wnukami.

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Kate Middleton o nietypowym hobby w ciąży

Do zwierzenia zainspirowały księżną babcie, które chwaliły się swoimi umiejętnościami szydełkowania. Okazuje się, że Kate ma z nimi coś wspólnego. 

Próbowałam robić na drutach, kiedy byłam w ciąży z Georgem. Próbowałam zrobić mu bardzo wyjątkowy sweter, ale kiedy tylko doszłam do połowy, to wszystko się rozsypało. To niesamowita umiejętność

- wyznała. Niestety ta przygoda szybko się skończyła. Okazało się, że księżna nie poradziła sobie z wyzwaniem. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA