Kot dał wyraz zaufania do dziecka. Internauci: "Jest im wygodnie, dajcie im spokój"

W sieci krąży kolejne nagranie małego dziecka i domowego pupila. Tym razem w rolach głównych wystąpili kilkumiesięczna Blossom i młody kociak Cleu. Internauci stwierdzili: "Będą najlepszymi przyjaciółmi!"

Małe dziecko bawiące się z psem lub kotem to rozczulający widok. W sieci krąży wiele nagrań, na których rodzice uwieczniają swoje pociechy w interakcji z ukochanymi czworonogami. Często można trafić na takie, gdzie np. pies lub kot czują się odpowiedzialni za nowego członka rodziny. Tak było np. na filmiku, gdzie kot próbuje odwieść malucha od niebezpiecznego zachowania na balkonie lub gdy pies stara się uchronić dziecko przed upadkiem ze schodów

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Nagrania, które stają się hitami

Filmiki z dziećmi i zwierzętami w roli głównej wcale nie muszą mieć tak dynamicznej akcji, żeby stać się hitami w sieci. Rodzice często uwieczniają moment pierwszego spotkania swojej ukochanej dwójki, internauci uwielbiają też filmiki, na których maluch i domowy czworonóg razem zasypiają. Albo przynajmniej jeden z nich. Na TikToku pojawiło się kolejne niezwykłe nagranie. Autorka nagrania, funkcjonująca na TikToku jako pearlsragdolls opatrzyła je komentarzem:

Mogę już śmiało stwierdzić, że Cleo to typ kota, który myśli, że jest właścicielem domu.

Nagranie rozczuliło internautów.Nagranie rozczuliło internautów. TikTok/pearlsragdolls/screen

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

Na filmiku widać małą, kilkumiesięczną Blossom i młodego kociaka Cleo. Dziewczynka siedzi zajęta swoim gryzaczkiem, a w jej nogach beztrosko usypia czworonóg. Dziewczynka jest nieświadoma niczego, a kociak najwyraźniej upatrzył sobie jej siedzonko jako najlepsze miejsce do ucięcia sobie drzemki. To dowód, że w towarzystwie malucha czuje się bezpiecznie i jest mu bezgranicznie oddany. Dziecku najwyraźniej też to odpowiada, kociak z pewnością je grzeje, a jego futerko jest miękkie i przyjemne w dotyku dla delikatnej skóry. Pod nagraniem pojawiło się wiele komentarzy rozbawionych internautów:

Koty mogą spać wszędzie, ale najlepiej śpi im się w towarzystwie małych ludzi
Będą najlepszymi przyjaciółmi!
Ogrzewacz stóp dla Blossom
Ale mamo! Jest mi wygodnie i ciepło
Cleo należy do Blossom, a Blossom należy do Cleo
Jest im wygodnie, dajcie im spokój
Kocha tego dzieciaka

- pisali.

Aleksandra Żebrowska pokazała zdjęcia z weselaAleksandra Żebrowska pokazała zdjęcia z wesela. To rzeczywistość każdej mamy

Więcej o: