27-letnia mama ignorowała podejrzany pieprzyk przez trzy lata. "Nie boje się śmierci, jest mi smutno"

"Tak wyglądał mój pieprzyk" - mówi na nagraniu Kassidy Pierson z Minnesoty. 27-letnia mama zauważyła zmianę skórną, kiedy miała 18 lat. Opowiada, że pieprzyk był szorstki, większy niż gumka od ołówka, swędział, był odbarwiony i zmieniał kształty. Jednak go ignorowała.

Kassidy była w ciąży i nie miała ubezpieczenia zdrowotnego, więc pozostawiła pieprzyk bez kontroli. Udała się do lekarza dopiero w wieku 21 lat.

Zobacz wideo ABCDE czerniaka - jak odróżnić zwykłe znamię od śmiertelnie niebezpiecznej zmiany

27-letnia mama jest nieuleczalnie chora

W rozmowie z Buzzfeed relacjonowała, że najpierw lekarze wykonali biopsję, a trzy tygodnie później usłyszała diagnozę. Czerniak w trzecim stadium, który już rozprzestrzenił się na jej węzły chłonne. 

Po dwóch tygodniach dermatolog zadzwonił do mnie i powiedział, że to niestety czerniak. Zapytałam go, co to znaczy, bo nie wiedziałam. Powiedział mi, że istnieje kilka różnych rodzajów raka skóry. Czerniak jest śmiertelny

- opowiadała. 

Księżna Charlene spotkała się z mężem i dziećmiNajsmutniejsza księżna świata po trzech miesiącach spotkała się z dziećmi. Przeszła tajemniczą operację

Pierwszy onkolog Kassidy nie wdrożył leczenia. Rok później odkryto, że ma przerzuty w całym ciele - w tym w mózgu, tym samym było to już czwarte stadium. Po druzgocących wiadomościach mama postanowiła zasięgnąć porady nowego lekarza, który poradził jej natychmiastowe rozpoczęcie serii agresywnych zabiegów, w tym chemioterapii, radioterapii i operacji.

Byłam na różnych immunoterapiach, badaniach klinicznych, lekach. To była bardzo długa podróż, którą odbyłam

- przyznała.

Pomimo intensywnego leczenia, które trwało ponad 6 lat, Kassidy otrzymała na początku tego roku druzgocącą wiadomość, że jej rak jest nieuleczalny. Lekarze odkryli, że rozprzestrzenił się na jej mózg, gdzie teraz pojawiło się siedem nowych guzów. Obecnie przebywa w hospicjum i przestrzega innych.

Proszę, idźcie sprawdzić swoją skórę 

- apeluje w jednym z nagrań na TikToku.

Sąsiadowi przeszkadzał rowerek czterolatkaMężczyzna spryskał kwasem dziecięcy rowerek. Czterolatek trafił do szpitala

Więcej o: