Mama pokazała, jak zmienił się brzuch po ciąży. "Jestem dumna z mojego ciała"

Jemila prowadzi profil na Instagramie, na którym dzieli się różnymi aspektami macierzyństwa. Tym razem postanowiła pokazać innym kobietom, jak zmieniła się jej sylwetka po urodzeniu dziecka.

Profil na Instagramie Pregnancyplanet_ obserwuje 800 tys. osób. To właśnie na nim publikowane są rozmaite treści dotyczące ciąży, porodów i wychowywania dzieci. Strona chętnie udostępnia posty innych rodziców, którzy dzielą się w sieci swoimi przeżyciami, czym dodają otuchy innym mamom i ojcom i wymieniają doświadczenia. Tym razem opublikowano zdjęcia Jemilii - młodej mamy, która zademonstrowała, jak zmieniła się jej sylwetka po urodzeniu dziecka.

Mama pokazała, jak zmienił się brzuch po ciąży

Jemila należy do bardzo aktywnych kobiet. Regularnie ćwiczy, tańczy i promuje zdrowy tryb życia, a efektami dzieli się ze swoimi obserwatorami. Młoda mama porównała dwa zdjęcia - przed i po ciąży. Na pierwszym selfie pozuje przed lustrem w sportowym staniku, eksponując ciążowe krągłości. Na drugim zaś stoi w podobnej pozycji i stroju, wolną dłonią mocno trzymając swoje dziecko. Uśmiecha się szeroko i wygląda na szczęśliwą.

Podczas ciąży powtarzałam sobie, że nie mogę doczekać się, żeby zrobić jedno z tych zdjęć, zrobionych w dziewiątym miesiącu ciąży. Zamierzałam porównać je z tym zrobionym po urodzeniu dziecka, by zobaczyć jak daleko zajdę w mojej poporodowej podróży. Teraz mogę powiedzieć, że jestem we łzach. Dumna z siebie, mojego ciała i wszystkiego, co przetrwało

- wyznała.

Mama nagrała syna, który wrocił do szkołyMama pokazała, jak jej syn zachował się pierwszego dnia szkoły. "Chce mi się płakać"

Zobacz wideo Dagmara ma sposób na o swój piękny uśmiech. Myje zęby osiem razy dziennie

Zaznaczyła, że jej celem nie był powrót do figur sprzed ciąży, ale zaszczepienie w sobie dyscypliny, odzyskanie sił, aby móc sprawnie funkcjonować i czuć się, jak najlepiej.

Mówiąc, że jestem silna, mam na myśli zarówno moje ciało, jak i wnętrze

 - sprecyzowała.

Jemila dodała, że bycie mamą to dla niej błogosławieństwo i wspaniała podróż. Zachęciła również kobiety do aktywności fizycznej w domu, która korzystnie wpłynie nie tylko na sylwetkę, ale poprawi samopoczucie.

Pod zdjęciami młodej mamy pojawiło się wiele komentarzy od internautów.

Twoje dziecko to słodziak. Piękna historia. Gratuluję!
Przepiękna mama i przepiękne dziecko
Piękna
Prześliczne dziecko

- pisali.

Jeleń zaatakował chłopcaJeleń zaatakował dziecko w drodze do Morskiego Oka. Chwila grozy i krzyk: "Jezu!"

 
 
Więcej o: