To już oficjalne: Gang Swojaków w Biedronce. Znamy datę rozpoczęcia akcji

Fani Świeżaków, Fajniaków i Słodziaków z pewnością pokochają kolejną gromadę maskotek z Biedronki - członków Gangu Swojaków. Jest ich dwunastu i w sklepach pojawią się już niedługo. Połowa ma swojskie imiona i magiczne zdolności, druga połowa jest bardziej realistyczna.

Gang Swojaków w Biedronce pojawi się już niebawem. Rodzice doskonale wiedzą, co to oznacza: do zdobycia w sieci sklepów będą kolejne maskotki, które w ubiegłych latach podbiły serca najmłodszych. Sklep oficjalnie potwierdził tę informację i udostępnił w sieci spot reklamujący "Swojaki".

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Gang Swojaków to czwarta odsłona akcji promocyjnej

Do tej pory Biedronka trzykrotnie zorganizowała akcje lojalnościowe z maskotkami w roli głównej. W 2016 i 2017 roku klienci mogli zdobyć zabawki z serii Gang Świeżaków. W 2018 i 2019 roku z Gangu Słodziaków, a w 2020 roku z Gangu Fajniaków. Zasady akcji promocyjnej były bardzo proste: za wydanie określonej sumy w sklepie otrzymywaliśmy naklejki. Naklejki te należało zbierać, naklejać w specjalnej książeczce i gdy się ją wypełniło - można było wymienić na wybraną maskotkę (niecierpliwi mogli ją kupić). Tak będzie i tym razem.

Ustawa 12 tys. na dziecko niedługo wejdzie w życieUstawa 12 tys. na dziecko niedługo wejdzie w życie. Niektórzy dostaną więcej

Gang Swojaków - dwie grupy maskotek

W tym roku pluszowi bohaterowie akcji promocyjnej zostali podzieleni na dwie grupy. Sześć ma magiczne zdolności i swojskie imiona: Bocian Bolek, żółw Zenek, sikorka Sonia, raczek Romek, meduza Milena lub Wiewiórka Wiola. Pozostała szóstka to gatunki zwierząt, jakim wspólnie z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody Salamandra ma pomóc sieć Biedronka. To: Żubr, ryś, sówka, wilk, morświn i jeż.

Zobacz wideo Co czyni rekiny tak przerażającymi? Poza szczękami oczywiście [PRACOWNIA BRONKA]

Gang Swojaków - jak zdobyć maskotki?

Zależy, która najbardziej przypadła nam do gustu. Bocian Bolek, żółw Zenek, sikorka Sonia, raczek Romek, meduza Milena lub Wiewiórka Wiola wymagają aż 80 naklejek (za każde wydane 50 zł klient otrzymuje jedną naklejkę). Żubr, ryś, sówka, wilk, morświn i jeż będą do odebrania za 60 naklejek. 

Więcej o: