Mama pokazała, jak jej syn zachował się pierwszego dnia szkoły. "Chce mi się płakać"

Mama udostępniła na TikToku nagranie, na którym uchwyciła moment powrotu swojego syna do szkoły. Widać, że chłopiec spragniony był kontaktu z rówieśnikami. Nagranie szybko stało się hitem. Uzyskało prawie 3 miliony wyświetleń i 10 000 komentarzy.

Nauka zdalna negatywnie odbiła się na zdrowiu psychicznym dzieci. Uczniowie przez niespełna rok siedzenia w domu, czuli się samotni i z utęsknieniem czekali na ponowny kontakt z rówieśnikami. Nic dziwnego, że powrót do szkół wywołuje emocje na całym świecie. Użytkowniczka TikToka opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym uchwyciła moment powrotu swojego synka do szkoły

Zobacz wideo Nowe obostrzenia. Jak zareaguje młodzież?

Mama uchwyciła moment powrotu dziecka do szkoły

Synek Brooklyn idzie szybciej niż mama w kierunku przejścia dla pieszych. Kiedy widzi po drugiej stronie ulicy swojego rówieśnika, nagle przyspiesza, żeby czym prędzej znaleźć się obok. 

Martwił, że nie zaprzyjaźni się w prawdziwej szkole

- tłumaczy mama w opisie nagrania.

Chłopiec też zauważył syna użytkowniczki TikToka i krzyknął do niego: "Hej, mam taką samą koszulkę. Chcesz podejść?". Najpierw syn Brooklyn spojrzał na swój strój, a potem biegiem ruszył przed siebie.

Czułam jego podekscytowanie

— napisała Brooklyn. Następnie dwoje dzieci razem weszło do szkoły, stając się najlepszymi przyjaciółmi. Pod wideo pojawiło się 10 000 komentarzy. Jedna z użytkowniczek aplikacji napisała:

To nagranie sprawia, że chce mi się płakać.

Jeleń zaatakował chłopcaJeleń zaatakował dziecko w drodze do Morskiego Oka. Chwila grozy i krzyk: "Jezu!"

Więcej o: