Olga Frycz pokazała zdjęcie z córką. Uwagę zwraca gest dziewczynki

Olga Frycz opublikowała zdjęcie z zeszłorocznych wakacji. Pozuje na nim na schodkach razem z Helenką. Uwagę zwraca postawa dziewczynki, która wie, że powinna pilnować swojej prywatności.

Olga Frycz jest mamą 3-letniej Helenki i bardzo angażuje się w wychowanie córki. Na jej profilu w mediach społecznościowych oprócz selfie oraz zdjęć z podróży, znajdują się liczne fotografie dziewczynki. Aktorka często publikuje też filmiki z jej udziałem na swoim InstaStory. Widać, że macierzyństwo sprawia jej wiele radości.

Olga Frycz pokazała zdjęcie z córką

34-latka niebawem po raz drugi zostanie mamą. Zdradziła już nawet płeć i imię dziecka. Będzie to druga dziewczynka, którą nazwie Zosia. W jednym ze wpisów przyznała, że Helenka będzie dla niej dobrą starszą siostrą.

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna

- przekonywała aktorka.

Trzeba jednak zaznaczyć, że chociaż Olga Frycz często porusza w sieci tematykę macierzyństwa, bardzo dba o prywatność dziecka. Nawet gdy publikuje zdjęcia Helenki, fotografuje córkę od tyłu albo pod takim kątem, aby nie było widać jej twarzy.

11-latek pracuje jako manicurzysta11-latek zajmuje się malowaniem paznokci. Klientki są pod wrażeniem

Zobacz wideo Natalia Szroeder bawi się z młodszym bratem na imprezie

Tym razem Olga Frycz postanowiła wspomnieć zeszłoroczne wakacje. Na swoim profilu na Instagramie podzieliła się z obserwatorami zdjęciem wykonanym na słonecznej Teneryfie. Ubrana w wygodny kombinezon w paski, siedzi na ganku domu, szeroko się uśmiechając i czule obejmując dziewczynkę. Uwagę zwraca postawa Helenki. Córeczka Olgi Frycz najwyraźniej była świadoma faktu, że mama pilnuje jej prywatności i tym razem sama zasłoniła rączką twarz.

Robię właśnie porządek w zdjęciach i znalazłam to. Zrobione w listopadzie tamtego roku na Teneryfie. W naszym cudownym domu w Costa Adeje. To był jeden z tych dni w których czułam jak bardzo jestem szczęśliwa mając obok siebie moją córeczkę i moich Przyjaciół. To był piękny czas. Jeszcze tylko trochę … i wrócę tam. Jeszcze trochę

- napisała Olgra Frycz.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od internautów, którzy spekulowali, czy aktorka wróci w to miejsce, gdy na świecie pojawi się Zosia.

Jaka urocza śliczna dziewczynka
Uwielbiam to miejsce. Piękne dziewczyny
Cuuudne wy
Jeszcze trochę
Jaka Helcia była malutka 

- pisali.

Orangutan w ZOO podszedł do kobiety w ciąży. Wykonał ku niej wyjątkowy gestOrangutan w ZOO podszedł do kobiety w ciąży. Zaskoczył ją wyjątkowym gestem

 
 
Więcej o: