Monika Mrozowska miała ciężką noc przez chorobę synka. "Potrójne kombo"

Monika Mrozowska jest szczęśliwą mamą czworga dzieci i często dzieli się z fanami tym, co słychać w jej życiu rodzinnym. Ostatnio wyznała, że przez chorobę najmłodszego synka Lucka miała nieprzespaną noc.

Monika Mrozowska to znana polska aktorka i szczęśliwa mama Karoliny, Jagody, Józefa oraz Lucka. Lucka urodziła na początku 2021 roku. Jednak dopiero wczoraj miała pierwszą nieprzespaną noc od urodzenia synka. Wszystko przez chorobę. 

Monika Mrozowska: Brzuch, zęby i gorączka przetyrały małego

Monika Mrozowska wyznała we wpisie na Instagramie, że jest po pierwszej nieprzespanej nocy od urodzenia Lucka. 

Potrójne kombo: brzuch, zęby i gorączka tak przetyrały małego, że już nawet nie miałam odwagi skupiać się na swoim zmęczeniu, bo tak bardzo było mi go szkoda

- napisała. "Próbowaliśmy wszystkiego"- zapewniła. Aktorka stwierdziła, że najlepiej sprawdzało się to, co zawsze, gdy jest dobrze: "tulenie, masowanie i cycek".

Słuchałam jego łkania i myślałam sobie, jaki jest dzielny w tym wszystkim, gdy udawało mu się zasnąć na krótszą lub dłuższą chwilę

- dodała.

 

Mrozowska: Nie lubię, gdy dzieci chorują

Aktorka wspomniała też, co jej mówiła przedszkolanka, pani Lidia kilkanaście lat temu. "Dzieci podczas choroby dorastają, robią skok, że trzeba dać im w tym czasie (poza mądrym leczeniem) jak największe wsparcie. Monika Mrozowska stwierdziła, że już jest lepiej.

Po powrocie do Warszawy i wspólnym prawie trzygodzinnym odsypianiu w ciągu dnia, obudził mnie "starszy", uśmiechający się do mnie synek. Nie lubię, gdy dzieci chorują, ale zawsze, gdy to ma miejsce, przypominam sobie słowa pani Lidii i daję… jeszcze więcej miłości

- tak zakończyła wpis Monika Mrozowska. 

Fanki podziękowały aktorce za wpis. Stwierdziły, że też jest im ciężko, gdy dzieci chorują. Przyznały, że rada przedszkolanki jest bardzo mądra. 

Więcej o: