Joanna Krupa pozuje z rodziną. Fani spojrzeli na włosy jej córki i posypały się komentarze

Joanna Krupa opublikowała rodzinne zdjęcie. Uwagę internautów zwróciła fryzura jej córeczki. "Moja córka w tym samym wieku, a na głowie piórka" - przyznała fanka.

Joanna Krupa urodziła córkę jesienią 2019 roku. Gwiazda w pełni zaangażowała się w opiekę nad Ashą Leigh, a macierzyństwo niewątpliwie sprawia jej wiele radości. W mediach społecznościowych często publikuje liczne zdjęcia i nagrania z dziewczynką, wykonane podczas zabawy, podróży, lub innego rodzaju aktywności. Nie ulega wątpliwości, że jest ona prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców.

Joanna Krupa pozuje z rodziną

Tym razem Joanna Krupa opublikowała na swoim profilu na Instagramie rodzinne selfie. Widać na nim modelkę, jej męża Dogulas Nunesa oraz ułożoną pomiędzy rodzicami Ashę. Cała trójka wygodnie leży na stercie poduszek, wpatrując się w obiektyw. Obok córeczki Joanny Krupy leży jasny kocyk i maskotka baranka. W towarzystwie rodziców wygląda na zadowoloną, zrelaksowaną i nieskrępowaną obiektywem. 

Dobrze bawimy się w Teksasie odwiedzając babcię

- podpisała zdjęcie Joanna Krupa.

Agnieszka Kaczorowska porównała swoją urodę do córekAgnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z początków kariery i porównała urodę córki. "Pozostaje nadzieja"

Zobacz wideo Angelika Mucha prezentuje ulubione ćwiczenia razem z popularnym trenerem gwiazd

Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy od fanów. Zdaniem wielu osób Asha jest bardzo podobna do swojej mamy i wygląda jak jej mała, słodka kopia. Ma podobne rysy twarzy, jasne włosy oraz duże niebieskie oczy. Jest również bardzo fotogeniczna. Szczególną uwagę rodziców zwrócił jednak włosy dziewczynki. Trzeba przyznać, że jak na trzylatkę są bardzo gęste i jeszcze bardziej dodają jej uroku. Niektóre mamy przyznały, iż włoski ich dzieci w tym wieku są jeszcze rzadkie.

Ale ma gęste włosy! Słodka
Jakie malutka ma śliczne włoski
Śliczne włosy. Moja córka w tym samym wieku, a na głowie piórka
Uwielbiam Was oglądać
Pani Joasiu córcia coraz śliczniejsza. Rośnie godna następczyni mamy
Śliczne zdjęcie. A córeczka bardzo podobna do Pani
Przesłodka ta Twoja córeczka. Nigdy nie mogę się napatrzeć
Malutka jest taka piękna i tak podobna do Ciebie, Asia, że o Boże! Rozpływam się
Super rodzinka, córeczka cudowna, podobna i do mamy i taty

- zachwycali się fani.

Michał Wiśniewski chce 12 dzieciMichał Wiśniewski chce mieć więcej dzieci. Podał dwucyfrową liczbę

 
 
Więcej o: