Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcie z początków kariery i porównała swoją urodę do córki. "Pozostaje nadzieja"

Agnieszka Kaczorowska rosła na naszych oczach. To dlatego, że już jako 7-letnia dziewczynka występowała w znanym polskim serialu "Klan". Aktorka pokazała ujęcie z serialu, gdy była dzieckiem i przyznała, że pierwszy raz widzi podobieństwo córeczki do mamy.

Agnieszka Kaczorowska zagrała w "Klanie", gdy miała 7 lat. Większość Polaków kojarzy małą Bożenkę. Obserwowali, jak dorastała. Prywatnie jest już szczęśliwą żoną i matką. Aktorka wspomina jednak dzieciństwo. Pokazała ujęcie z początków aktorskich i wreszcie dostrzegła podobieństwo córki do niej. Przyznała jednak, że dziewczynki są bardziej podobne do taty.

Tak, to ja. I moje pierwsze odcinki "Klanu"… Gdy znalazłam to zdjęcie na profilu "Klanu", to pierwszy raz dostrzegłam w Emilce podobieństwo do mnie…

- napisała pod zdjęciem. Aktorka przyznała jednak, że córki są bardziej podobne do jej męża Macieja Peli. 

Agnieszka Kaczorowska o podobieństwie córek do niej i jej męża. "Pozostaje nadzieja" 

Nasze córeczki są bardzo tatusiowe, ale po tym zdjęciu pozostaje mi nadzieja, że coś tam z mamy będą mieć 

- dodała.

 

Agnieszka Kaczorowska spełnia się w roli mamy 

Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek. Emilkę urodziła 2 lata temu, a Gabrysię powitała na świecie w lipcu 2021 roku. "Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie" - napisała wówczas. Aktorka karmi obecnie piersią i pochwaliła się tym, że pomoże innym mamom. 

Oficjalnie jestem dawczynią mleka. Przeszłam pozytywnie badanie. Badanie też było bardzo proste - wystarczyło, że oddałam krew i próbkę mleka i na szczęście wszystko jest w porządku i już teraz mogę oddawać swoje mleko do banku mleka

- opisała. Zobacz cały artykuł: Agnieszka Kaczorowska pomoże innym mamom: "Przeszłam pozytywnie badanie"

Więcej o: