Kasia Tusk urodziła. Znamy płeć dziecka. "Wszystko dobrze się udało"

Kasia Tusk i Stanisław Cudny ponownie zostali rodzicami. Radosną nowiną podzielił się przyjaciel rodziny. - Wszystko dobrze się udało - zapewnił informator.

Kasia Tusk urodziła

Córka premiera Donalda Tuska powitała na świecie swoje drugie dziecko. Radosną nowiną podzielił się z czytelnikami tabloid "Super Express", który dotarł do osoby z bliskiego otoczenia rodziny. 

To dziewczynka. Wszystko dobrze się udało

- zdradził informator.

Znajomy Kasi i Staszka potwierdził, że poród odbył się bez większych komplikacji. Przy okazji mężczyzna zdradził płeć dziecka. Okazuje się, że 34-latka powitała na świecie drugą córeczkę. 

 

"Jakże to wieści szybko się roznoszą!"

Kasia Tusk rzadko wypowiada się w mediach społecznościowych o życiu prywatnym. Mimo to dzięki swojej naturalności, szczerości i otwartości zebrała spore grono fanek, które codziennie czytają nie tylko jej bloga "Make Life Easier", ale także odwiedzają profil na Instagramie.

Ostatnio w sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji dotyczących tego, że Kasia Tusk jest w drugiej ciąży. Radosną nowiną o stanie błogosławionym zdradziła nie sama ciężarna i przyszły tatuś, a jej teściowa - Anna Lutomska.

Jakże to wieści szybko się roznoszą! Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy!

- przyznała mama Stanisława Cudnego.

Kim jest córka byłego premiera - Kasia Tusk?

Kasia Tusk jest córką Donalda Tuska - polskiego polityka, byłego premiera. Od lat udziela się w polskim show-biznesie. Mimo dużej popularności na próżno szukać jej na imprezach branżowych czy czerwonych dywanach. Na każdym kroku podkreśla, że ojciec jest dla niej prawdziwym autorytetem. Nic dziwnego, bowiem jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych polityków na świecie.

 
Więcej o: