Scarlett Johansson urodziła. Imię dziecka oznacza porządek i przyzwoitość

Scarlett Johansson urodziła zdrowego chłopca. Dziecko zostało nazwane Cosmo. Imię oznacza porządek, przyzwoitość i piękno. Ma także szlacheckie korzenie.

Scarlett Johansson urodziła 

Scarlett Johansson powitała na świecie swoje drugie dziecko. Ojcem pociechy jest scenarzysta "Saturday Night Live"- programu rozrywkowego emitowanego w amerykańskiej sieci telewizyjnej NBC - Colin Josta. Radosną nowinę przekazał magazyn "People", który nie informował o tym, jaką płeć i imię otrzymała pociecha. Scarlett Johansson nie skomentowała jeszcze pierwszych godzin z dzieckiem. Trzeba jeszcze trochę poczekać na oficjalny komunikat ze strony świeżo upieczonej mamy. Gwiazda ma jeszcze córkę Rose z poprzedniego małżeństwa z Romainem Dauriac.

 

Świeżo upieczony tata zdradził imię i płeć dziecka

Dumny tata długo nie pozostał w milczeniu i opublikował na swoim profilu na Instagramie krótki komunikat do fanów. Chłopczyk dostał na imię Cosmo.

Ok, mamy dziecko. Ma na imię Cosmo. Bardzo go kochamy

- zdradził świeżo upieczony tata.

 

Johansson i Jost potwierdzili liczne plotki o ciąży w lipcu, kiedy to zdradzili, że wkrótce zostaną rodzicami. Para długo zwlekała z przekazaniem fanom informacji o ciąży, bowiem w spokoju chcieli powitać na świecie swoje dziecko i uniknąć zbędnego medialnego szumu.

Cała redakcja eDziecko.pl składa serdeczne gratulacje!

Znaczenie imienia Cosmo 

Cosmo pochodzi z brytyjskiego i włoskiego języka. Oznacza porządek, przyzwoitość i piękno. Zdrobnienie imienia ma szlacheckie korzenie - wprowadzone zostało do Wielkiej Brytanii w XVII wieku przez szkockiego szlachcica, drugiego księcia Gordon, który nazwał swojego syna i następcę po swoim przyjacielu Cosimo III de' Medici. 

Cosmo to osoba, która darzy ogromną miłością każdego bliźniego. Bardzo często ma skłonność do przesadzania w gniewie, aby dodać sobie odwagi i wywrzeć wrażenie na otoczeniu. Często miewa wahania nastroju, jeśli chodzi o relacje z przyjaciółmi. Nie przejmuje się porażkami i za niepowodzenia obarcza winą innych. Unika kontaktu ze światem i tłumem. Lubi pomagać innym.

Więcej o: