Agnieszka Kaczorowska wspomina ciążę. "To nie jest mój ulubiony stan"

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z internautami efektem ciążowej sesji zdjęciowej. Opowiada, jakie emocje jej towarzyszyły podczas oczekiwania na narodziny dziecka. "Wolę trzymać Cię w ramionach, wolę czuć Twój zapach" - przyznała.

Agnieszka Kaczorowska w lipcu urodziła drugie dziecko. Córeczce nadała imię Gabrysia. Gwiazda "Klanu" dokumentowała proces ciąży w mediach społecznościowych, a po narodzinach dziewczynki, zaczęła dzielić się ze swoimi obserwatorami również różnymi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa.

Agnieszka Kaczorowska wspomina ciążę

Tym razem aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie wykonane w studiu fotograficznym. Pozowała na nim w zaawansowanej ciąży na białym tle, mając na sobie zwiewną długą suknię. 

Wolę trzymać Cię w ramionach, wolę czuć Twój zapach, wolę karmić Cię, słyszeć Twój płacz, patrzeć jak śpisz, patrzeć jak czuwasz

- przyznała w opisie.

Zdradziła, że cieszy się, że Gabrysia jest już na świecie, poznaje świat i daje rodzicom poznać również samą siebie.

Choć ciąża to nie jest mój ulubiony stan, głównie dlatego, że nie mogę robić wszystkiego na 150 proc., czyli tak jak lubię najbardziej, to po prostu wiem, że ten czas był ważny i potrzebny…abym mogła Cię teraz mieć tu, przy sobie i kochać miłością wielką. I dlatego mam w sobie ogromną wdzięczność za każdy miesiąc… ten lepszy i ten gorszy. Każdy z dziewięciu, w których Ty się pięknie rozwijałaś

- napisała Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz wideo Agnieszka Mrozińska pokazała relacje ze swojego ślubu i wesela

Według aktorki ciąża to już "tylko wspomnienia". Dodała, że ma w sobie "ogromną wdzięczność za każdy miesiąc… ten lepszy i ten gorszy".

Wierzcie mi, że te trudne chwile szybko uciekają z pamięci, gdy w rękach trzyma się mały cud

- przekonywała.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którym spodobał się efekt ciążowej sesji zdjęciowej oraz wyznanie młodej mamy.

Piękny wpis. Jestem mama trójki dzieci. Córeczka urodziła się tydzień temu. Dziękuje za ten wpis. Popłakałam się
Piękne słowa. Podoba mi się Twoje podejście. Widzisz tę jaśniejszą stronę życia i emanuje od Ciebie wdzięczność, radość życia i miłość
Piękne zdjęcie i pięknie napisane
Uwielbiam czytać Twoje posty, dają kopa i sile w wartość bycia mamą!
Wiesz, tak czytam Twoje posty od jakiegoś czasu... Stwierdzam, że świat byłby lepszy gdyby było więcej takich ciepłych, kochających kobiet i mam jak ty.

- twierdzi.

 
 
Więcej o: