Mama karmi piersią trojaczki. Pokazuje, ile potrzeba mleka. "Nasze ciała są wspaniałe"

Nina Dufrenne pamięta, że kiedy jej trojaczki przyszły na świat i leżały w inkubatorach na OIOM-ie, czuła się bezsilna. "Nie mogłam ich dotknąć" - powiedziała 27-latka TODAY Parents. "Jedyne, co mogłam dla nich zrobić, to zapewnić im mleko. Myślę więc, że jestem do tego emocjonalnie przywiązana" - twierdzi.

Mama z Missouri odciągała mleko przez całą dobę, aby nakarmić Aubree, Emmę i Louisa, którzy urodzili się w 29. tygodniu ciąży. Teraz dzieci mają sześć miesięcy, a młoda mama przyznaje, że wiele kobiet wątpiło w to, że uda jej się karmić trojaczki piersią. 

Zobacz wideo Czym jest mleko modyfikowane? Jak dobrać odpowiedni produkt?

Mama karmi trojaczki piersią 

Młoda mama opowiada o karmieniu na swoim profilu na TikToku, gdzie funkcjonuje jako @elle.plus.fourr. W jednym z nagrań udostępniła serię zdjęć i nagrań, które pokazały jej drogę do karmienia piersią. Dufrenne ujawniła niektóre negatywne komentarze, które otrzymała od personelu szpitala i nieznajomych w internecie.

Nie widzieliśmy jeszcze trojaczków z powodzeniem karmionych piersią, ale możesz spróbować

- usłyszała w szpitalu.

Nigdy już nie pójdziesz spać
Będą non stop chciały jeść

- pisały jej obserwatorki.

Okazało się, że jednak jej się udało. Jej nagranie obejrzało ponad milion osób. Dumna mama wyjaśniła, że kiedy była w ciąży, miała trudności ze znalezieniem wskazówek, jak powinno się karmić piersią trojaczki.  

Sylwia BombaGwiazda "Gogglebox" o samotnym macierzyństwie. "Nie siedzę z założonymi rękoma i nie płaczę"

Chciałam pokazać innym mamom, że to możliwe i może być piękne

– powiedziała Dufrenne. Chociaż, jak przyznała, nie zawsze było łatwo. Cierpi na zespół policystycznych jajników. Schorzenie może zaburzać hormony, cykle menstruacyjne i wagę kobiety. Może również wpłynąć na laktację.

Musiałam nauczyć się nie zniechęcać. Czasem produkowałam więcej mleka, niż było to możliwe, a innym razem miałam z tym problemy. Przydała się zamrażarka

– powiedziała Dufrenne.

Agnieszka Włodarczyk radzi sobie z wielozadaniowościąAgnieszka Włodarczyk karmi piersią i gotuje spaghetti. Mama wielozadaniowa

Więcej o: