Małgorzata Rozenek zdradza, czym najbardziej interesuje się Henio. Majdan rozczarowany?

Małgorzata Rozenek zdradziła, czym interesuje się mały Henio. Ku zdziwieniu fanów nie jest to piłka nożna. - Spokojnie, na razie jest dzieckiem - zapewnił Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko 10 czerwca 2020 roku. Od tamtej pory dziecko jest oczkiem w głowie rodziców. Obserwuje go także rzesza fanów. Trzeba przyznać, że Henio jest naprawdę uroczym dzieckiem. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i pierwsze problemy wychowawcze z Henrykiem

Małgorzata Rozenek o zainteresowaniach Henia: Woli to bardziej, niż piłkę nożną, niestety

Małgorzata Rozenek ostatnio wybrała się ze swoim mężem i najmłodszym synem na obiad w jednej z warszawskich włoskich restauracji. Podczas oczekiwania na posiłek celebrytka nagrała kilka wideo, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie. 43-latka wyznała, że Henio uwielbia bawić się motorami. Na dowód zamieściła fotografie dziecka z zabawkowymi samochodami. 

Ulubioną zabawką Henia od urodzenia, dosłownie przyrzekam, że jak zaczął jakkolwiek się bawić, to zawsze były samochody

- wyznała Małgosia.

Małgorzata Rozenek zdradza, czym najbardziej interesuje się Henio. Majdan rozczarowany?Małgorzata Rozenek zdradza, czym najbardziej interesuje się Henio. Majdan rozczarowany? Instagram, screen: @m_rozenek

Celebrytka przyznała, że jak na razie małego Henia nie ciągnie do piłki nożnej:

Jeśli chodzi o sporty, to chyba sporty motorowe bardziej, niż piłkę nożną, niestety.

Radosław Majdan wypowiedział się w tej kwestii i zapewnił, że jego syn ma jeszcze czas na podjęcie decyzji, jednak on umiejętnie stara się zachęcić małego do jego ulubionego sportu, jakim jest piłka nożna. Z pewnością chciałby, aby Henio w przyszłości trenował tę dyscyplinę sportową.

Spokojnie, na razie jest dzieckiem. Chociaż staram się. Kupiłem mu piłkę do samochodu

- dodał Majdan.

Agnieszka Radwańska pozuje z synkiem. Tenisistka całuje mu stópki. Fanka: 'Uroczy widok'Agnieszka Radwańska pozuje z synkiem. Tenisistka całuje mu stópki. Fanka: "Uroczy widok"

Podziwiając uśmiechniętego Henia życzymy mu, żeby poznawał jeszcze więcej interaktywnych zabawek i życiowych umiejętności i wybrał to, co naprawdę sprawia mu radość. Jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz zaskoczy nie tylko swoich rodziców, ale i oddanych obserwatorów. 

Agnieszka Kaczorowska 'Pytanie na śniadanie'Kaczorowska chwali się zawartością zamrażarki. "Moja fabryka mleka"

Małgorzata Rozenek zdradza ksywkę Henia

Małgorzata Rozenek niedawno opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której pozuje z mężem Radosławem Majdanem oraz trójką swoich dzieci. 43-latka zdradziła nowy pseudonim Henia. Okazuje się, że rodzina nazywa go Svensonem. Trzeba przyznać, że to naprawdę oryginalne przezwisko. 

Kochani, zaczynamy nowy tydzień więc wysyłamy Wam wszystkim całą masę pozytywnej energii! Svenson to nawet próbuje hipnotyzować spojrzeniem! Damy radę

- napisała pod zdjęciem Małgosia. 

 

Nie zabrakło także zabawnego rodzinnego hasztagu:

#gangmajdana.

Zofia Zborowska pokazała pierwsze spotkanie córki Nadziei z psem WiesiąZborowska pokazała, jak jej pies poznaje córeczkę. Fanka: "Oglądam i ryczę"

Więcej o: