Agnieszka Kaczorowska pomoże innym mamom: "Przeszłam pozytywnie badanie"

Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się pomóc innym mamom i zachęca inne kobiety do tego samego. Podzieli się swoim mlekiem, powiedziała, że to coś, co powinna zrobić już poprzednim razem, czyli wtedy, gdy karmiła piersią starszą córkę.

Agnieszka Kaczorowska, znana i lubiana tancerka, prezenterka telewizyjna i aktorka (gwiazda m.in. "Klanu") pod koniec lipca urodziła swoje drugie dziecko - córeczkę Gabrysię. Od tamtej pory gwiazda chętniej dzieli się w mediach społecznościowych swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z macierzyństwem. Pokazała, jak urządza pokój swojej córeczki, podzieliła się dylematami związanymi z kompletowaniem wyprawki, pochwaliła się wyborem wózka etc. 

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Agnieszka Kaczorowska ma nadwyżkę mleka

Agnieszka Kaczorowska jest wielką orędowniczką karmienia piersią. Jakiś czas temu wyznała:

Zaczynamy przygodę z karmieniem od początku… Poprzednim razem trwała ona 16 miesięcy i było to niesamowite doświadczenie. Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej! Na razie się siebie uczymy [...] Tym razem zamierzam jedno zmienić. Chcę dodatkowo oddawać mleko do banku mleka kobiecego… Coś, co powinnam zrobić już poprzednim razem.

Jednocześnie gwiazda zdaje sobie sprawę, że jest to kontrowersyjny temat: 

Każda z nas dokonuje swoich wyborów. Za każdą z nas stoi inna historia. Temat karmienia jest drażliwy, o czym przekonuję się tutaj od ponad dwóch lat…

- stwierdziła. 

Zobacz wideo Obecność partnera przy porodzie. "Trzeba porozmawiać o tym wcześniej, niż w drodze na porodówkę"

Agnieszka Kaczorowska została dawczynią mleka

Niedawno gwiazda pochwaliła się, że zamraża mleko z piersi. Wyznała, że chce zrobić z niego pożytek i jednocześnie pomóc innym matkom, które z różnych powodów nie mogą karmić piersią swoich maluszków. Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się, że będzie oddawać swoje mleko do banku mleka:

Jutro jadę do banku mleka. Mam nadzieję, że zostanę dawcą mleka

- poinformowała niedawno swoich fanów. Ostatecznie udało się. Na Instagramie udostępniła relację, w której podzieliła się ze swoimi obserwatorami radosną dla siebie informacją: 

Agnieszka HyżyHyży jest w ciąży. Walczyła o dziecko. "Udało się uratować to, co najważniejsze"

Oficjalnie jestem dawczynią mleka. Przeszłam pozytywnie badanie. Badanie też było bardzo proste - wystarczyło, że oddałam krew i próbkę mleka i na szczęście wszystko jest w porządku i już teraz mogę oddawać swoje mleko do banku mleka

- powiedziała. Jednocześnie zapewniła, że niebawem zorganizuje live poświęcony temu tematowi.

Więcej o: