Olga Frycz wybrała się z córką na przedstawienie. Była rozczarowana. Fanka: Od dzieciństwa mnie to denerwuje

Olga Frycz spędza dużo czasu z Helenką i stara się zapewnić córeczce latem wiele atrakcji. Tym razem poszły na przedstawienie plenerowe, które nie przypadło aktorce do gustu. "Helena zachwycona. To najważniejsze" - twierdzi.

Olga Frycz jest mamą 3-letniej dziewczynki. Rodzicielstwo sprawia jej wiele radości. Chętnie udziela się w mediach społecznościowych, dzieląc się z obserwatorami różnymi przemyśleniami dotyczącymi opieki nad dzieckiem. Często publikuje też zdjęcia Helenki, jednak dba o jej prywatność i pilnuje, aby nie było widać twarzy dziewczynki. 34-latka spodziewa się kolejnego dziecka, ale wciąż pozostaje aktywna i będąc w ciąży również spędza dużo czasu na świeżym powietrzu.

Olga Frycz wybrała się z córką na przedstawienie

Aktorka zyskała sobie wielu fanów, dzięki swojej szczerości i naturalności. Zamiast wyidealizowanych efektów sesji zdjęciowych, woli mówić o życiu takim, jakim jest. Często pokazuje selfie bez makijażu i publikuje spontanicznie wykonane fotografie.

Barbara Kurdej-szatan urządziła dla syna kącik w sypialniBarbara Kurdej-Szatan dodała rodzinne zdjęcie z wakacji. "Każdy ma swoją kopię"

Zobacz wideo Dziecko Eminema, Stevie, poinformowało, że jest osobą niebinarną

Tym razem Olga Frycz opublikowała zdjęcie przedstawiające siedzące na trawie na kolorowych kocykach dzieci. Wszyscy patrzą w kierunku wydzielonego pola, pełniącego funkcję sceny, na której występują aktorzy. Wśród małych obserwatorów jest również Helenka. Z opisu dowiadujemy się, że mama zabrała córkę na spektakl na żywo zorganizowany na Ursynowie z myślą o najmłodszych w ramach cyklu "Bajki na trawie".

Pytacie jak szukać takich atrakcji w mieście. Ja wpisuję w Google : atrakcje dla dzieci w Warszawie wakacje sierpień. Dziś na Ursynowie była bajka na trawie. Mi nie bardzo się podobało, ale Helena zachwycona. To najważniejsze

- opisała zdjęcie.

Jedna z internautek zaciekawiła się, dlaczego występ nie przypadł Oldze Frycz do gustu i postanowiła zapytać ją o to w komentarzu.

Jakoś nie bardzo przekonują mnie starsi aktorzy, przebrani za dzieci, którzy udają dzieci i mówią jak niemowlaki

- odpisała aktorka.

Śledząca dialog inna internautka podzieliła jej zdanie.

Niee, od dzieciństwa mnie to denerwuje 

- przyznała.

Inna obserwatorka stwierdziła, że z własnych doświadczeń zauważyła, iż obserwowanie dorosłych w dziecięcych rolach nie podoba się niektórym najmłodszym.

Zauważyłam, że właśnie wielu dzieciom też to nie pasuje

- skomentowała zdjęcie.

Anna i Robert pozują do zdjęcia, Klara i Laura nie są zainetersowane.Anna Lewandowska pokazała fotkę rodzinną. "Dzieci odwróćcie się"

 
 
Więcej o: