Agnieszka Hyży jest w ciąży. Walczyła o dziecko. "Udało się uratować to, co najważniejsze"

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży niebawem powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Dziennikarka pochwaliła się radosną nowiną na swoim profilu na Instagramie. - Każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec - napisała.

Agnieszka Hyży jest w drugiej ciąży. "Z wielu powodów nie da się dłużej ukrywać mojego stanu"

Agnieszka Hyży ostatnio opublikowała na swoim profilu na Instagramie obszerny wpis, w którym przyznała, że każda tajemnica ma kiedyś swój koniec. Celebrytka podkreśliła, że ostatnie miesiące były dla niej czasem wyciszenia i spokoju. Wnioskujemy zatem, że prezenterka telewizyjna walczyła o ciążę. Przy okazji dziennikarka pokazała zdjęcie z profesjonalnej sesji ciążowej. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę rewelacyjnie. 

Przez ostatnie siedem miesięcy toczyliśmy nie pierwszy raz nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów nie da się dłużej ukrywać mojego stanu

- napisała Hyży pod zdjęciem.

 

W dalszej części emocjonującego wpisu 36-latka zdradziła, że zależało jej na tym, aby ta informacja wyszła z jej ust. Teraz jest szczęśliwa, że w końcu mogła podzielić się z fanami tą piękną nowiną. 

Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei w momencie najmniej spodziewanym dzieje się coś tak wyjątkowego. Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym - tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szeroko, moje zostawię lekko uchylone. Zwłaszcza teraz

- dodała.

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Agnieszką Hyży. "Nigdy w życiu nie byłam na diecie"

Klaudia Halejcio urodziła. Zataiła poród przed fanami. Klaudia Halejcio urodziła. Zataiła poród przed fanami. "Boli potężnie, były łzy, płacz"

Olga Frycz: Jak wspaniale! Ogromnie Wam gratuluję

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo ciepłych słów gratulacji od koleżanek i kolegów z show-biznesu takich jak: Anna Lewandowska, Maffashion, Dorota Gardias, Aneta Zając, Paulina Chylewska czy Maciej Dowbor. 

Gratulacje!

- napisała Ida Nowakowska.

O rany! Aga i @grzegorzhyzy jak wspaniale! Ogromnie Wam gratuluję! Życzę dużo zdrowia i spokoju

- dodała Olga Frycz.

Hura, nareszcie!

- przyznała Anna Karwan.

Cała redakcja eDziecko.pl dołącza do gratulacji!

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska w ciąży. "Uważajcie, o czym marzycie drogie kobiety"

 
Więcej o: