Joanna Opozda jest w ciąży. "Antek nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować"

Joanna Opozda i Antoni Królikowski niedawno stanęli na ślubnym kobiercu. Teraz w sieci pojawiło się mnóstwo spekulacji o ciąży celebrytki. Czy już niedługo popularna para powita na świecie swoje pierwsze dziecko?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Celebryci zaskoczyli swoich fanów szybkimi zaręczynami i ślubem. Teraz nie milkną plotki o rzekomym zajściu w ciążę celebrytki, która stosunkowo miała przyspieszyć decyzję o wejściu w związek małżeński.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek opowiada, co działo się na weselu Królikowskich

Joanna Opozda jest w ciąży? "Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować"

Od kilku tygodniu w sieci krąży mnóstwo spekulacji dotyczących stanu błogosławionego aktorki. W rozmowie z Pudelkiem, bliski znajomy rodziny Królikowskich oznajmił, że Opozda jest już w trzecim miejscu ciąży.

Plotki, które pojawiają się u was w komentarzach, to prawda. Asia jest w ciąży. To już trzeci miesiąc

- wyznał informator. 

Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie

- dodał. 

 

"Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele"

Obserwatorzy twierdzą, że para zdecydowała się na szybki ślub, bowiem Joanna Opozda-Królikowska zaszła w ciążę. Teraz sama zainteresowania postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Udostępniła na Instagramie artykuł Pudelka i napisała pod newsem:

Bzdura!

Joanna OpozdaJoanna Opozda instagram.com@joannaopozda

Domańska krytykowała kościół. Aktorka użyła ostrych słów. 'Mafia i barbarzyńcy'Domańska w ciąży. Żali się na brak weny twórczej. "Myślałam, że to minie"

W dalszej części oznajmiła fanom, że zaręczyła się z Królikowskim w Dzień Kobiet. Na dowód załączyła nawet zdjęcie z telefonu, na którym widać datę wykonania fotografii, a także pierścionek zaręczynowy i bukiet czerwonych róż.

Zaręczyliśmy się już w marcu tego roku i już w marcu zaczęliśmy planować wesele. Skoro byłam w ciąży od marca, to chyba jestem jakimś ewenementem - bez brzucha od sześciu miesięcy

- dodała celebrytka.

Joanna Opozda dementuje plotki o ciążyJoanna Opozda dementuje plotki o ciąży Instagram/ @asiaopozda

Opozda wytłumaczyła fanom, że decyzja o ślubie spowodowana była wyłącznie miłością, a nie przymusem.

Wzięliśmy ślub z miłości, a nie z przymusu. Wiem, że niektórym w głowach się to nie mieści, ale serio można chcieć z kimś spędzić resztę życia, bo się kocha. Dzieci na pewno będą, ale planowane i wyczekiwane.

Agnieszka WłodarczykWłodarczyk pokazała wzruszający kadr. Milan śpi u taty na brzuchu

Więcej o: