Dziecko bało się zejść z łóżka i opracowało sprytny patent. Wszystko nagrała kamera

Niania elektroniczna nagrała chłopca, który obudził się w nocy. Bał się sam zejść w wysokiego łóżka, ale zamiast wołać rodziców, wymyślił własny sposób. "Wow! Wyrośnie na inżyniera" - twierdzi internautką.

Profil na Instragramie babies.mall skupia się wokół tematyki parentingowej. Publikowane są na nim różne nagrania przedstawiające niemowlęta podczas zabawy, jedzenia, interakcji z rodzicami oraz zwierzętami. Wiele z nich zostało uwiecznionych przez nianię elektroniczną. Rodzice, którzy chcą doglądać dziecka w nocy często stawiają na model z kamerką. Podobnie było w tym przypadku.

Dziecko bało się zejść z łóżka i opracowało sprytny patent

Niania elektroniczna pozwala przez całą noc cieszyć się bezpiecznym kontaktem z dzieckiem. Niektóre modele dzięki wyświetlaczowi i dobrej jakości mikrofonowi pozwalają dokładnie zobrazować rodzicom to, co dzieje się w pokoju, w którym śpi ich pociecha.

Polskie imiona żeńskie. Z rankingu może zniknąć 'napawająca radością'. Zastąpiło ją łacińskie imięPolskie imiona żeńskie. Z rankingu może zniknąć "napawająca radością"

Zobacz wideo Doda przewraca figurkę wartą fortunę

Tym razem nagranie nie przedstawia jednak pokoju dziecięcego, ale spory pokój z dwuosobowym wysokim łóżkiem, przeznaczonym dla dorosłych. Możliwe więc, że rodzice przebywali z dzieckiem w odwiedzinach u rodziny lub pokoju hotelowym. Mały chłopiec nie miał jednak ochoty na sen. Niespokojnie wiercił się na materacu, aż doszedł do jego brzegu i wystawił nogę. Niestety, doszedł do wniosku, że jest zbyt wysoko, aby swobodnie postawić stopy na ziemi. To jednak nie zniechęciło go do wyjścia z łóżka.

Niespecjalnie rozglądał się po pomieszczeniu w celu znalezienia pomocnych przedmiotów, bo od razu sięgnął po poduszkę, zupełnie tak, jakby wcześniej rozważał jej użycie. Następnie rzucił ją na ziemię. Chcąc upewnić się, że "lądowanie" będzie wystarczająco miękkie, w ślad za pierwszą poduszką, rzucił dwie kolejne. Następnie nieco niepewnie podszedł do łóżka, po czym sturlał się po miękkim rusztowaniu.

Filmik rozbawił wielu rodziców i pojawiła się pod nim masa komentarzy od osób podziwiających spryt maluszka.

Jaki mądry chłopczyk
Mały spryciarz
Niesamowite, że sam się tego nauczył 
Bystrzak!
Wow! Wyrośnie na inżyniera

- pisali użytkownicy Instagrama.

Piękne zdjęcie księżniczki Charlotte zrobione przez jej mamęKate zrobiła zdjęcie. Uwagę zwraca to, co księżniczka trzyma w ręku

Dziecko bało się zejść z łóżka i opracowało sprytny patentDziecko bało się zejść z łóżka i opracowało sprytny patent Instagram.com/babies.mall

Sprytny chłopiecSprytny chłopiec Instagram.com/babies.mall


.

Nagranie można obejrzeć pod następującym linkiem.

Więcej o: