Magda Gessler pokazała nowe zdjęcie wnuczki. "To jest największe szczęście". Podobna do babci?

Magda Gessler świetnie odnajduje się w roli babci. Gwiazda "Kuchennych Rewolucji" często chwali się na swoim profilu na Instagramie rodziną i wielokrotnie podkreśla, że wnuczka jest jej ogromnym szczęściem. Tym razem opublikowała kolejne zdjęcie Neny, a fani zwrócili uwagę na fakt, że dziewczynka coraz bardziej upodabnia się do babci.

"Nie jestem żadną babcią, bo moja córka do mojej wnuczki mnie nie dopuszcza. Jest absolutnie dyktatorką, panną i robi to, co chce. Żadną babcią nie jestem, bo ona mną rządzi" - mówiła po narodzinach Neny Magda Gessler. Jednak z czasem widać, że jest babcią i to jaką! Gwiazda "Kuchennych rewolucji" jak nikt rozpływa się nad swoją wnuczką, a jej każdy kolejny post jest na to dowodem. Tym razem opublikowała zdjęcie Neny i zdobyła się na pełne ciepła wyznanie. 

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Magda Gessler o macierzyństwie Lary

Magda Gessler naprawdę docenia to, jak Lara sprawdza się w roli matki. Podzieliła się swoimi przemyśleniami z internautami. 

To jest największe szczęście takie bez granic, takie piękne, pachnące, kochane. Jedyne. Lara ta miłość nie ma końca. To bezkresne uczucie .. jesteś najwspanialszą mamą we wszechświecie .. Wzruszacie mnie wszyscy troje z Piotrusiem na czele. Aby świat, który nas otacza, dał nam szanse na normalne życie. Tego życzę nam wszystkim kochani

- napisała gwiazda TVN-u pod najnowszym zdjęciem wnuczki. Internauci nie tylko docenili ten wpis restauratorki, ale zwrócili także uwagę na to, że Nena jest do niej podobna.

Metamorfoza włosów Mandaryny. Odwiedziła fryzjera gwiazdMandaryna pokazała zdjęcia z dziećmi. Fabienne przypomina mamę?

Prześliczna jest. Pozdrawiam.
To spojrzenie.
Śliczna perełka. Uśmiech ma po pani.
Sama słodycz.
Śliczna dziewczynka

- pisali. 

Magda Gessler wspomina śmierć swojej córeczki: Świat przestał istniećMagda Gessler o roli babci. "Nie jestem żadną babcią, bo moja córka do mojej wnuczki mnie nie dopuszcza"

Więcej o: