Mandaryna pokazała zdjęcia z wakacji z dziećmi. Fabienne przypomina mamę?

Mandaryna pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami, na których pozuje w towarzystwie Fabienne i Xaviera. Widać, że dzieci mają świetny kontakt z mamą.

Mandaryna, czyli Marta Wiśniewska to popularna polska piosenkarka. Jest także byłą żoną lidera zespołu "Ich Troje" - Michała Wiśniewskiego. Znana para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci: córkę Fabienne i syna Xaviera.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski kupił synowi samochód?!

Mandaryna pozuje z dziećmi

Mandaryna ostatnio opublikowała na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcia z wakacji z dziećmi. Rodzina przebywa na Wyspach Zielonego Przylądka. Na jednej z fotografii piosenkarka pozuje ze swoją córką Fabienne. Trzeba przyznać, że 17-latka jest bardzo podobna do swojej mamy. 

 

Fani skomentowali urocze kadry z wakacji. Część z nich zauważyło podobieństwo Fabienne do mamy. 

Cudna mama i cudne dzieci.
Jak siostry.
Mandaryna wyglądacie z Fabką jak siostry.
Pięknie wyglądacie

- pisali internauci. 

 

Fabienne mówi o hejcie, którego doznała przez sławę rodziców. "Ludzie negatywnie na mnie reagowali" 

Fabienne ostatnio w rozmowie z "Plejadą" przyznała, że bardzo ceni swoich rodziców i nie mogła wymarzyć sobie lepszych, jednak nie może zrozumieć, dlaczego ludzie są tak zawistni. Okazuje się, że nastolatka odczuła krytykę na własnej skórze. 

Jak zmieniałam szkołę, to ludzie negatywnie na mnie reagowali. Patrzyli na mnie przez pryzmat rodziców. Zanim poznałam kolegów i koleżanki z klasy, na grupie szkolnej pojawiały się wyzwiska pod moim adresem. Od tego się tak naprawdę to wszystko zaczęło

- oznajmiła. 

 

W dalszej części zdradziła, że niejednokrotnie padała ofiarą hejtu w szkole. Co raz padały w jej kierunku złośliwe komentarze. Ona sama starała się nie donosić na rówieśników, jednak w efekcie zaczęła opuszczać lekcje. 

Opuszczałam dużo lekcji. Pilnowałam, żeby nie być nieklasyfikowaną i mieć przynajmniej 50 proc. obecności na zajęciach. Z jednej strony - niewiele mnie obchodziło, co mówią. Puszczam to mimo uszu, bo wiem, że to, co gadają, niczego nie zmienia w moim życiu. Ale z drugiej strony - takie dogadywanie dzień w dzień było trudne

- przyznała.

Fabienne Wiśniewska

Fabienne Marta jest drugim dzieckiem Michała Wiśniewskiego z małżeństwa z Martą Wiśniewską. 17-latka jakiś czas temu udzieliła wywiadu w "Dzień Dobry TVN", gdzie mówiła, że nie sprecyzowała planów na przyszłość. Mimo, że nastolatka niechętnie publikuje zdjęcia na Instagramie to ostatnio wstawiła fotografię z chłopakiem. Jej marzeniem jest założenie własnego studia tatuażu.

 
Więcej o: