Joanna Krupa pokazała zdjęcie córki. Jest łudząco podobna do mamy? "Jak bliźniaczki"

Joanna Krupa opublikowała portret córeczki. Zdaniem wielu fanów Asha wygląda jak mała wersja swojej mamy. "Ona wygląda zupełnie, jak ty!" - twierdzi internautka.

Joanna Krupa została mamą jesienią 2019 roku. Córeczkę nazwała Asha Leigh. Widać, że macierzyństwo sprawia modelce wiele przyjemności. Bardzo zaangażowała się w opiekę nad dzieckiem i poświęca dziewczynce dużo czasu. Jest również aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie nie koncentruje się już tylko i wyłącznie na pokazywaniu zdjęć zza kulis różnych programów oraz z sesji zdjęciowych.

Joanna Krupa pokazała zdjęcie córki

W odróżnieniu od wielu gwiazd modelka nigdy nie ukrywała przed światem swojej córeczki. Wręcz przeciwnie, bardzo chętnie pokazywała ją swoim fanom zarówno na zdjęciach, jak i uroczych filmikach publikowanych na Instagramie. Trzeba przyznać, że mała Asha rośnie, jak na drożdżach. 2 listopada córka Joanny Krupy i Douglasa Nunesa skończy dwa latka. Chociaż wychowuje się w Stanach Zjednoczonych, jej mama bardzo chce, aby dziewczynka opanowała także język polski.

Zobacz wideo

Obserwatorzy konta Joanny Krupy mogli podziwiać Ashę Leigh w domu, na spacerze, podczas zabawy, czy rozmów z mamą. Tym razem modelka postanowiła opublikować portretowe zdjęcie córki.

Na fotografii dziewczynka siedzi wygodnie, szeroko się uśmiechając. Jej jasne włosy są częściowo związane i przypominają fryzurę samej Joanny Krupy. Asha uśmiecha się szeroko i patrzy prosto w obiektyw.

Internauci przyjrzeli się twarzy dziewczynki. Wiele osób porównało ją do słodkiego aniołka. Stwierdzili również, że jest łudząco podobna do mamy i wygląda jak jej malutka kopia.

Ona wygląda zupełnie, jak ty!
Omg! Najsłodsza dziewczynka, jaką widziałam
Cała mama
Asiu, aż chce się patrzeć na wasze filmiki. Bije od was naturalność! Mała jest boska
Twoja bliźniaczka
Widać, że oczy i uśmiech czarujący po mamuni
Jak malowana laleczka 
Cudna dziewczynka. Taka wdzięczna i serdeczna

- komentowali internauci.

 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA