Dziecko rozmawia z psem w swoim języku. Wszystko nagrała mama. Ten filmik bawi do łez

W sieci krąży kolejne nagranie z dzieckiem i psem w roli głównej. Ten zabawny filmik dokumentuje "rozmowę" małej dziewczynki z psem rasy Husky. Nawet mama nie wie, o czym rozprawiali.

Małe dziecko i pies lub kot to murowany sukces filmiku w mediach społecznościowych. Nie potrzeba tu żadnego reżysera, a scenariusz pisze się sam. Wszystko opiera się tu na improwizacji i spontaniczności dwojga "aktorów". Sprawę ułatwia fakt, że domowe pupile mają wiele cierpliwości dla małych dzieci. Ich instynkt bywa zaskakujący, często czują się za nie odpowiedzialne. Potrafią uchronić przed upadkiem ze schodów, reagują, gdy dziecko robi coś niebezpiecznego. Potrafią też doskonale się z nimi bawić

Dziecko "rozmawia" z psem. Filmik chwyta za serce

Nagranie pojawiło się na TikToku, zostało umieszczone na koncie melashka.baby przez mamę rozgadanego malucha. Na filmiku widać leżącego na łóżku malucha i psa rasy Husky. Dziecko w sobie tylko zrozumiałym na razie języku zwraca się do psa, a ten odpowiada.

Ta dwójka doskonale się ze sobą dogadujeTa dwójka doskonale się ze sobą dogaduje TikTok/melashka.baby/screen

W efekcie powstaje zabawny dialog, który rozbawi nie tylko miłośników czworonogów i małych dzieci. Dziecko wydaje głośne dźwięki, wyraźnie zaczepiając psa, a ten odpowiada na to tak, jak potrafi - wyje niczym wilk. Ten niezwykły dialog trwa kilka dobrych chwil, zanim "rozmówcy" się nią nie znudzą. A być może przekazali sobie już wszystko, co na daną chwilę mieli do "ustalenia".

Zobacz wideo

Niezwykła więź między dzieckiem i psem

Gdy w domu, w którym mieszka czworonóg pojawia się małe dziecko, pies zwykle traktuje je jako nowego "członka stada". Dziecko automatycznie z kolei uważa psa za członka swojej rodziny. Maluch ma towarzystwo, od najmłodszych lat uczy się obcowania ze zwierzętami etc. Jak widać - same korzyści. 

Husky odpowiada na zaczepki maluchaHusky odpowiada na zaczepki malucha TikTok/melashka.baby/screen

Więcej o:
Copyright © Agora SA