Monika Mrozowska karmi piersią w restauracji. "Niektórzy dostali obiad wcześniej"

Monika Mrozowska to szczęśliwa mama czworga pociech. 41-latka należy do grona kobiet, które uważają, że publiczne karmienie piersią to nie jest temat tabu. Gwiazda "Rodziny zastępczej" ostatnio opublikowała śmiałe zdjęcie, na którym karmi swoje dziecko w restauracji.

Monika Mrozowska to popularna polska aktorka i szczęśliwa mama trójki dzieci: Karoliny, Jagody i Józefa. Na początku 2021 roku gwiazda "Rodziny zastępczej" powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Syn ma na imię Lucjan i jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Radosną nowiną podzielił się z fanami partner aktorki, który za pośrednictwem Instagrama opublikował urocze zdjęcie malca. Teraz celebrytka udowadnia, jak łączyć karierę z macierzyństwem. Swoimi radami chętnie dzieli się z obserwatorami. 

Zobacz wideo Monika Mrozowska ćwiczy jogę podczas burzy

Monika Mrozowska publicznie karmi piersią swoje dziecko

Monika Mrozowska chętnie zabiera głos w mediach społecznościowych, gdzie opowiada fanom o prawdziwym macierzyństwie. Odkąd tylko urodził się Lucjan, gwiazda "Rodziny zastępczej" regularnie pokazuje na Instagramie nowinki z życia malca. Ostatnio opublikowała na InstaStories zdjęcie z restauracji. Aktorka skorzystała z momentu oczekiwania na posiłek i postanowiła nakarmić piersią swoje dziecko. Cała sytuacja została sfotografowana. 

Niektórzy obiad dostali ciut wcześniej 

- zdradziła aktorka. 

Monika Mrozowska karmi piersią w restauracji. 'Niektórzy dostali obiad wcześniej'Monika Mrozowska karmi piersią w restauracji. 'Niektórzy dostali obiad wcześniej' Instagram, screen: monikakingamrozowska

Mrozowska o hejcie w sieci. "Nie jest mi miło, ale staram się to ignorować"

Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją prawie 140 tysięcy osób. Niestety popularność wiążę się także z krytyką, która w ostatnim czasie szczególnie dotyka celebrytów. Aktorka wyznała, że doświadczyła go osobiście.

Mam wrażenie, że mierzę się z nim od lat. Ludziom przeszkadza sposób, w jaki wychowuję swoje dzieci i układam sobie życie. Kiedy czytam: "Będzie miała czwarte dziecko z trzecim partnerem", nie jest mi miło, ale staram się to ignorować

- przyznała gwiazda "Rodziny zastępczej".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.