Małgorzata Rozenek kupiła Heniowi krzesełko do jedzenia. Cena zwala z nóg?

Małgorzata Rozenek pochwaliła się w sieci nowym gadżetem dla Henia, jakim jest krzesełko do karmienia. Celebrytka wydała na nie sporo pieniędzy?

Małgorzata Rozenek to znana polska celebrytka i szczęśliwa mama trójki dzieci. 43-latka chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych, jak odnajduje się w roli mamy. Często pokazuje także produkty, które kupuje swoim dzieciom. Okazuje się, że w krótkim czasie Rozenek stała się inspiracją dla młodych mam, które podążają za jej trendami. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i pierwsze problemy wychowawcze z Henrykiem

Małgorzata Rozenek dla dziecka nie żałuje niczego

Małgorzata Rozenek nie oszczędza na gadżetach dla Henia. Ostatnio 43-latka pochwaliła się w sieci nowym krzesełkiem do karmienia dla swojego synka. Dziecięcy mebelek utrzymany jest w biało-szarej stylistyce. Posiada także jasnobrązowy akcent. Krzesełko zaprojektowała znana francuska firma. Model, który wybrała Rozenek kosztuje blisko 940 złotych. 

Wybór krzesełka do karmienia to ważna decyzja, bo to taki mebel, w którym nasze dziecko spędza bardzo dużo czasu. Henryk ma krzesełko francuskiej marki Beaba

- wyznała celebrytka.

Małgorzata Rozenek i Henryk MajdanMałgorzata Rozenek i Henryk Majdan instagram.com @m_rozenek

Trzeba przyznać, że Rozenek przeznaczyła na produkt niemałą kwotę. Widać, że jest zwolenniczką kupowania przedmiotów od znanych projektantów. Przypomnijmy, że jeszcze niecały rok temu 43-latka pokazała luksusową serię wózków dla syna. Natomiast niedawno pochwaliła się nową spacerówką dla pociechy, która kosztowała ponad 7 tysięcy złotych.

Klaudia Halejcio zdradza imię dziecka. 'Nie znamy nikogo, kto by się tak nazywał'Klaudia Halejcio spaceruje z córeczką. Wózek dziecka pochodzi od znanego projektanta

Małgorzata Rozenek zdradza ksywkę Henia

Małgorzata Rozenek niedawno opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której pozuje z mężem Radosławem Majdanem oraz trójką swoich dzieci. 43-latka zdradziła nowy pseudonim Henia. Okazuje się, że rodzina nazywa go Svensonem. Trzeba przyznać, że to naprawdę oryginalne przezwisko. 

Kochani, zaczynamy nowy tydzień więc wysyłamy Wam wszystkim całą masę pozytywnej energii! Svenson to nawet próbuje hipnotyzować spojrzeniem! Damy radę

- napisała pod zdjęciem Małgosia. 

 

Nie zabrakło także zabawnego rodzinnego hasztagu:

#gangmajdana.

Zofia Zborowska pokazała pierwsze spotkanie córki Nadziei z psem WiesiąZborowska pokazała, jak jej pies poznaje córeczkę. Fanka: "Oglądam i ryczę"

Więcej o: