Park rozrywki: polska mapa atrakcji. Są bliżej niż myślisz i zapłacisz za nie bonem turystycznym

Park rozrywki: Polska może się poszczycić coraz większą liczbą atrakcyjnych parków rozrywki. To miejsca, gdzie aktywnie i w ciekawy sposób spędzimy czas całą rodziną, idealne za miłe zakończenie wakacji. Niektóre parki rozrywki honorują bony turystyczne, można więc sporo zaoszczędzić.

Park rozrywki: Polska w tym temacie nie ma się czego wstydzić. W naszym kraju funkcjonuje masa bardzo atrakcyjnych parków rozrywki, które w niczym nie ustępują tym zagranicznym. Do końca wakacji 2021 zostały już tylko trzy tygodnie, warto więc znaleźć czas, żeby odwiedzić z rodziną jedno z tego typu miejsc. Dzieci będą zachwycone. A rodzice mogą w czasie takiej wycieczki zaoszczędzić dzięki możliwości zrealizowania polskiego bonu turystycznego. Pamiętajmy, że jest ważny do końca marca, a czwarta fala epidemii koronawirusa i to, jak będzie wyglądało nasze życie jesienią jest wielką niewiadomą. Nie ma więc czasu do stracenia!  

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Park rozrywki Energylandia 

Park rozrywki Energylandia to największy Park Rozrywki w Polsce (znajduje się w Zatorze w województwie małopolskim). Kilkadziesiąt atrakcji dla całej rodziny (w tym dzieci w różnym wieku) na 43 hektarach zostawi po sobie wspomnienia na długo. W Energylandii można płacić bonem turystycznym, można z niego skorzystać kupując bilety online.

Park rozrywki Rabkoland

Park rozrywki Rabkoland to mekka wszystkich miłośników atrakcji na świeżym powietrzu, szczególnie tych, którzy uwielbiają tematykę Wikingów, dżungli i cyrku. Znajduje się w Rabce-Zdroju i także można tu płacić bonem turystycznym. Bilet najlepiej kupić zdalnie, a na wizytę w tym miejscu warto przeznaczyć cały dzień.

Zobacz wideo

Park rozrywki Julinek

Park rozrywki Julinek ma długą cyrkową tradycję. Znajduje się w województwie mazowieckim, niedaleko Warszawy (na jego terenie znajduje się wejście do Kampinoskiego Parku Narodowego). Przy parku jest pole namiotowe, więc można się tam wybrać na dłużej i zaproponować rodzinie nocleg pod namiotem. Dla małych dzieci będzie to dodatkowa atrakcja. W parku rozrywki Julinek można płacić bonem turystycznym.  

Maskotki Gang FajniakówW Biedronce kolejna maskotkowa akcja. Już niedługo "Gang Swojaków"

Park Rozrywki Jura Park Krasiejów

Park Rozrywki Jura Park Krasiejów znajduje się niedaleko Opola. To zdecydowanie najlepsze miejsce na wycieczkę z dzieckiem, którego fascynują dinozaury i archeologia. W pawilonie paleontologicznym w parku można zobaczyć skamieniałości triasowych płazów i gadów (można je oglądać przez przeszkloną podłogę). W parku rozrywki Jura Park Krasiejów można płacić bonem turystycznym.

Park rozrywki Jura Park Bałtów

Park rozrywki Jura Park Bałtów znajduje się w województwie świętokrzyskim. Na terenie parku znajdują się m.in.: muzeum jurajskie, zwierzyniec bałtowski, park rozrywki, wioska czarownic, stadnina koni, skansen pszczeli i wiele innych. W parku rozrywki Jura Park Bałtów można płacić bonem turystycznym.   

Więcej o: