Park rozrywki: polska mapa atrakcji. Są bliżej niż myślisz i zapłacisz za nie bonem turystycznym

Park rozrywki: Polska może się poszczycić coraz większą liczbą atrakcyjnych parków rozrywki. To miejsca, gdzie aktywnie i w ciekawy sposób spędzimy czas całą rodziną, idealne za miłe zakończenie wakacji. Niektóre parki rozrywki honorują bony turystyczne, można więc sporo zaoszczędzić.

Park rozrywki: Polska w tym temacie nie ma się czego wstydzić. W naszym kraju funkcjonuje masa bardzo atrakcyjnych parków rozrywki, które w niczym nie ustępują tym zagranicznym. Do końca wakacji 2021 zostały już tylko trzy tygodnie, warto więc znaleźć czas, żeby odwiedzić z rodziną jedno z tego typu miejsc. Dzieci będą zachwycone. A rodzice mogą w czasie takiej wycieczki zaoszczędzić dzięki możliwości zrealizowania polskiego bonu turystycznego. Pamiętajmy, że jest ważny do końca marca, a czwarta fala epidemii koronawirusa i to, jak będzie wyglądało nasze życie jesienią jest wielką niewiadomą. Nie ma więc czasu do stracenia!  

Park rozrywki Energylandia 

Park rozrywki Energylandia to największy Park Rozrywki w Polsce (znajduje się w Zatorze w województwie małopolskim). Kilkadziesiąt atrakcji dla całej rodziny (w tym dzieci w różnym wieku) na 43 hektarach zostawi po sobie wspomnienia na długo. W Energylandii można płacić bonem turystycznym, można z niego skorzystać kupując bilety online.

Park rozrywki Rabkoland

Park rozrywki Rabkoland to mekka wszystkich miłośników atrakcji na świeżym powietrzu, szczególnie tych, którzy uwielbiają tematykę Wikingów, dżungli i cyrku. Znajduje się w Rabce-Zdroju i także można tu płacić bonem turystycznym. Bilet najlepiej kupić zdalnie, a na wizytę w tym miejscu warto przeznaczyć cały dzień.

Zobacz wideo

Park rozrywki Julinek

Park rozrywki Julinek ma długą cyrkową tradycję. Znajduje się w województwie mazowieckim, niedaleko Warszawy (na jego terenie znajduje się wejście do Kampinoskiego Parku Narodowego). Przy parku jest pole namiotowe, więc można się tam wybrać na dłużej i zaproponować rodzinie nocleg pod namiotem. Dla małych dzieci będzie to dodatkowa atrakcja. W parku rozrywki Julinek można płacić bonem turystycznym.  

Park Rozrywki Jura Park Krasiejów

Park Rozrywki Jura Park Krasiejów znajduje się niedaleko Opola. To zdecydowanie najlepsze miejsce na wycieczkę z dzieckiem, którego fascynują dinozaury i archeologia. W pawilonie paleontologicznym w parku można zobaczyć skamieniałości triasowych płazów i gadów (można je oglądać przez przeszkloną podłogę). W parku rozrywki Jura Park Krasiejów można płacić bonem turystycznym.

Park rozrywki Jura Park Bałtów

Park rozrywki Jura Park Bałtów znajduje się w województwie świętokrzyskim. Na terenie parku znajdują się m.in.: muzeum jurajskie, zwierzyniec bałtowski, park rozrywki, wioska czarownic, stadnina koni, skansen pszczeli i wiele innych. W parku rozrywki Jura Park Bałtów można płacić bonem turystycznym.   

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.