Pokazała zdjęcie brzucha po porodzie. "Noś te tygrysie paski z dumą, mamo"

26-letnia amerykańska piosenkarka i autorka tekstów piosenek Halsey niedawno została mamą. Gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć z pokoju dziecka i pokazała, jak wygląda jej brzuch po ciąży.

Halsey i jej partner Alev Aydin 14 lipca powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Piosenkarka natychmiast podzieliła się radosną nowiną ze swoimi fanami, publikując czarno-białe zdjęcie ze szpitala. 

Wdzięczność. Za najbardziej „niespotykane" i euforyczne narodziny. Zasilane miłością

- napisała pod zdjęciem i zdradziła, że jej synek to Ender Ridley Aydin.

Tym razem podzieliła się z fanami prawdziwym obrazem macierzyństwa. Opublikowała kilka zdjęć, na których kadr po kadrze opowiada o swoich pierwszych dniach z maleństwem.

Zobacz wideo Mity związane z karmieniem piersią. "Wiele rzeczy jest tylko w naszej głowie"

Halsey pokazała brzuch po porodzie

Na zdjęciach widzimy najpierw pokój dziecka. Piosenkarka pokazała ścianę pełną kolorowych obrazków, którą rozświetla tęczowy neon i imie synka. W następnej kolejności Halsey pokazała chłopca owiniętego w kocyk, a później uchwycony moment, jak Alev Aydin tuli syna. Przedostatnia fotografia to pamiątka, jaką ciąża zostawiła na ciele matki. Widzimy zdjęcie brzucha artystki z widocznymi rozstępami. Niżej znajduje się tatuaż "baby".  Na ostatnim zdjęciu jest uchwycona żaba

Klaudia Halejcio pokazała brzuch zaledwie miesiąc po porodzie. 'Co za dramat!'Klaudia Halejcio wraca do treningów po porodzie. "Będę walczyła z moim iście wielkim brzuchem"

Wreszcie celebrytka, która pokazuje niedoskonałości po porodzie zamiast idealnie stonowanego ciała zaraz po nim

- napisała jedna z fanek.

 
Noś te tygrysie paski z dumą, mamo

- zachęciła druga. 

Kilka dni wcześniej Halsey opublikowała z kolei zdjęcie podczas karmienia piersią w parku. Obserwatorki doceniają jej autentyczność i to, że normalizuje obraz macierzyństwa.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk miała problem z karmieniem piersią. "Ta presja jest nie do zniesienia"

Więcej o: