Monika Mrozowska pływa na desce z dziećmi. Fanka: "Mało odpowiedzialnie. Bez kapoków?"

Monika Mrozowska przebywa na wakacjach nad Bałtykiem. 41-latka publikuje zdjęcia z wakacyjnego wypadu na Instagramie. Aktorka pływa z dziećmi desce. Fani sugerują, że jest to dość niebezpieczne i nieodpowiedzialne.

Monika Mrozowska to szczęśliwa mama: Karoliny, Jagody i Józefa. Niedawno gwiazda "Rodziny zastępczej" powitała na świecie swoje czwarte dziecko. Syn ma na imię Lucjan i jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Radosną nowiną podzielił się z fanami partner aktorki, który za pośrednictwem Instagrama opublikował urocze zdjęcie malca. Mrozowska należy do gwiazd, które są bardzo szczere i naturalne. Na swoim profilu na Instagramie chętnie porusza kwestie związane z macierzyństwem. Tym razem celebrytka zdradziła, że wraz z rodziną spędzała swój wolny w Dębkach w województwie pomorskim. 

Zobacz wideo Monika Mrozowska ćwiczy jogę podczas burzy

Monika Mrozowska pływa z dziećmi na SUP-em 

Monika Mrozowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z wypadu nad wodę. Aktorka zdecydowała się urozmaicić wakacyjny czas i wybrała aktywność fizyczną. Wspólnie z dziećmi postanowiła popływać na desce zwanej SUP. To bardzo popularna forma rozrywki nad wodą. Aktorka pływa SUP-em po Piaśnicy, rzece, która w okolicy Dębek wpada do Bałtyku. Deski są stabilne, bezpieczne i można pływać nimi z dziećmi w tak naprawdę po każdej wodzie - morzu, jeziorze czy nawet rzece.

Słowo się rzekło

- napisała pod zdjęciem. 

 

Weronika RosatiWeronika Rosati pozuje z 4-letnią córką. Fanka dziwi się: Wow to smoczek?

Fanka: Mało odpowiedzialne, a gdzie kapoki?

Jedna z internautek zwróciła uwagę na to, że to dość nieodpowiedzialne, aby pływać na desce z dziećmi. W przeciwieństwie do Mrozowskiej i jej córki, najmłodszy syn ma kapok.

Mało odpowiedzialne, a gdzie kapoki?

- napisała internautka. 

Mrozowska błyskawicznie odpowiedziała, że woda jest tutaj do pasa, a Lucjan ma na sobie kapok.

Powtórzę jeszcze raz. Woda w najgłębszym miejscu jest tu do pasa, a mały ma na sobie kapok 

- wyjaśniła aktorka.

Inna z fanek zapytała, czy pływanie z dzieckiem SUP-em jest stresujące:

Jest dużo stresy z takim małym dzieckiem na wodzie, czy luz? Nie było strachu?

Monika Mrozowska pływa na desce z dziećmi. Fanka: 'Mało odpowiedzialnie. Bez kapoków?'Monika Mrozowska pływa na desce z dziećmi. Fanka: 'Mało odpowiedzialnie. Bez kapoków?' Instagram, screen: @monikakingmrozowska

Okazuje się jednak, ze sporo internautek jest zwolenniczkami takiej aktywności fizycznej. Wiele z nich podziwia Mrozowską i kibicuje jej.

Podziwiam i zazdroszczę. Jesteś wielka!
Skupienie i odpowiedzialność na twarzy Jadzi jest bezcenna. Kocham ją!
Podziwiam mamę i córkę! Szacun!
Brawo! Znam Panią z serialu, ale podziwiam podejście do życia! Gratulacje. Nam mamom się po prostu należy. Super. Oby tak dalej!
Ojeju! Super pomysł

- pisali internauci. 

Olga Frycz zdradziła uwielbiany przez córkę przysmak. 'Ja nie znoszę, ale dla bombelka, to wiadomo'Frycz zdradziła uwielbiany przez córkę przysmak. "Ja nie znoszę, ale dla bombelka, to wiadomo"

 
Więcej o: