Zofia Zborowska pokazała pierwsze zdjęcie córki. Rodziła naturalnie. "Kosmiczne doświadczenie"

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali rodzicami. Dumna mama pokazała fanom pierwsze zdjęcie córeczki. "Dziś kończy tydzień. Te iedem dni zmieniło nasze życie o 180 stopni".

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali rodzicami. Przed przyjściem dziewczynki na świat aktorka chętnie dokumentowała całą ciążę w mediach społecznościowych, dzieląc się z obserwatorami swoimi przemyśleniami. Jej parentingowe wpisy cieszyły się dużym zainteresowaniem innych mam. Dzięki naturalności i szczerości zyskała sympatię fanów, którzy chętnie śledzili jej konto na Instagramie.

Zofia Zborowska urodziła i pokazała zdjęcie z córką

Okazało się, że Zofia Zborowska trochę zwlekała z przekazaniem fanom radosnej informacji. W czwartek 5 sierpnia opublikowała jednak pierwsze zdjęcie z córeczką i przyznała, że dziewczynka przyszła na świat siedem dni temu. Aktorka urodziła ją w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie, a w szczerym, emocjonującym wpisie podziękowała położnym i personelowi placówki.

Na zdjęciu widać Zofię Zborowską, która leży bez makijażu, przykryta różową kołdrą. Na jej piersiach śpi malutka dziewczynka, czule wtulając główkę w szyję swojej mamy. Aktorka delikatnie się uśmiecha. Wygląda na zmęczoną, ale szczęśliwą.

Na tym zdjęciu Nadziejka nie ma jeszcze doby. Dziś kończy tydzień. Te 7 dni zmieniło nasze życie o 180 stopni. Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. Andrzej był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił. Szczerze? Nie wyobrażam sobie rodzić w innym miejscu niż w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Dziękujemy całym naszym sercem całemu personelowi

- napisała.

Anna Lewandowska kupiła córkom gigantyczny domekAnna Lewandowska kupiła córkom domek. Cena zszokowała fanów. "Kogo na to stać?"

Zobacz wideo Lexy dzieli się swoimi zdjęciami sprzed lat. Zmieniła się?

Pod zdjęciem mamy i córki pojawiła się masa komentarzy zarówno od rozczulonych fotografią fanów. Wszyscy gratulowali rodzicom.

Gratulacje!! Zosia jesteś mega dzielna
Ogromne gratulacje
Aż się popłakałam. Witamy na świecie! Gratuluję serdecznie
Gratulacje! Wszystkiego, co najlepsze dla pani i córeczki
Wielkie gratulacje!!! Witamy na świecie, rośnij zdrowa i mądra jak mama. Odpoczywajcie i cieszcie się każdą chwilą!

- pisali.

 
 

Mama położyła dziecko na podłodze w centrum handlowymNagrała rodziców z niemowlęciem w centrum handlowym. "Niektórzy ludzie nie powinni mieć dzieci"

Więcej o: