Mama dziesięciorga dzieci wydaje prawie 4 tys. złotych tygodniowo na zakupy. Tak przygotowuje im posiłki

Matka dziesięciorga dzieci, która wydaje co najmniej 1000 dolarów (około 4 tys. złotych) tygodniowo na artykuły spożywcze, zachwyciła użytkowników TikTok'a swoim sposobem przygotowywania jedzenia dla gromadki dzieci. Jej nagranie szybko stało się hitem.

Przygotowywanie posiłków o 5 rano z pewnością nie należy do najłatwiejszych zadań. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę. 40-letnia Alicia Dougherty z Pittsford w stanie Nowy Jork. Kobieta ma sześcioro adoptowanych dzieci oraz czworo biologicznego potomstwa. 

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William w filmiku z okazji 10. rocznicy ślubu. Cała rodzina w komplecie

Jej profil na TikToku obserwuje 1,1 miliona osób, a 12-osobowa rodzina zyskała przydomek "Dougherty Dozen". Zapracowana mama, której dzieci są w wieku od 2 do 15 lat, na publikowanych nagraniach rozdziela witaminy, pakuje obiady i robi posiłki. Jej najpopularniejsze nagranie obejrzano 18 milionów razy.

Mama przygotowuje posiłki dla dziesięciorga dzieci

Alicia opowiadała w rozmowie z Good Morning America, że ona i jej mąż Josh przez dziewięć lat starali się o dziecko. Po 11 poronieniach zdecydowali się adoptować syna Alexa z opieki zastępczej w 2011 roku. Zaledwie sześć dni później dowiedzieli się, że kobieta jest w ciąży. Przez lata kontynuowali adopcję kolejnych dzieci, mając jednocześnie więcej biologicznych pociech.

Obecnie ich rodzina liczy dwanaście osób, w tym wesołą gromadkę — Harlee, Bodhi, Jasona, Jordana, Dasha, Zoey, Bree, Patricka, Jamesa i Alexa. Twierdzą, że na tym się nie skończy.

Emerytura dla matek nie dla każdej kobiety, która urodziła czworo dzieciZUS odmówił mamie dziesięciorga dzieci świadczenia mama 4 plus. Powód zaskakuje

Na wideo, które stało się viralem widzimy, jak kobieta rozkłada 10 porcji chleba tostowego i smaruje go masłem orzechowym z dżemem i szykuje dla dzieci lunchboxy. Następnie przygotowuje kolejne śniadanie dla dzieci, a jej krzątaninie w kuchni towarzyszy piosenka Dolly Parton "9 do 5". Ponad 41 000 użytkowników TikToka skomentowało jej nagranie, a wśród komentarzy nie brakowało pochwał.

Mama przygotowuje posiłki dla dziesięciorga dzieciMama przygotowuje posiłki dla dziesięciorga dzieci dohertydozen/TikTok/screenshot

Wiem, że to nie jest tylko sentymentalna wiadomość, ale każdego dnia jako dziecko marzyłam, żeby moja mama zrobiła mi lunch, a ona nigdy tego nie zrobiła. Jesteś dobrą mamą

- napisała jedna z obserwatorek. 

Jesteś superbohaterką!! Mają szczęście, że mają taką matkę jak ty

- dodała inna.

Mama ma 12 dzieciMama wstydziła się, że po rozwodzie została sama z szóstką dzieci. Teraz jest w 12. ciąży i nie martwi się, co ludzie powiedzą

Więcej o: