Olga Frycz o zabawie córki na wczasach. "Sruuu na pole skakać po kałużach i robić pączki z błota"

Olga Frycz tegoroczna wakacje spędza na Kaszubach. Pokazała zdjęcie dzieci na tle zachmurzonego nieba i zdradziła, jak będą bawić się w deszczu. Pomysł może zaskoczyć.

Olga Frycz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z internautami różnymi wydarzeniami ze swojego życia. Często koncentruje się na urokach macierzyństwa. Aktorka nie należy do osób, które prezentują wyłącznie wyidealizowane fotografie z pozowanych sesji zdjęciowych. Zamiast tego stawia na naturalność, dokumentowanie spontanicznych chwili i selfie bez makijażu.

Olga Frycz o zabawie córki na wczasach

Na profilu na Instagramie aktorki można często zobaczyć zdjęcia z udziałem jej córeczki - Helenki. Młoda mama lubi pokazywać dziewczynkę w różnych sytuacjach, ale dba o jej prywatność i kadruje fotografie w taki sposób, aby nie było widać twarzy trzylatki.

Niedawno Olga Frycz ogłosiła, że ponownie zostanie mamą. Radosną nowiną podzieliła się z fanami również za pośrednictwem Instagram, a na "Q&A" zapowiedziała, że drugie dziecko przyjdzie na świat już jesienią.

Tymczasem aktorka z córką korzysta z ciepłej pogody. Chociaż lubi dalekie podróże, tym razem postanowiła wybrać się na wczasy w Polsce. Wybór padł na polskie Kaszuby, a dokładnie okolice rzeki Brda. Podczas wypoczynku towarzyszy jej rodzina, w tym mama i siostra. Oglądając zdjęcia można wywnioskować, że relaks na łonie natury podoba się Oldze Frycz i wprawia ją w dobry nastrój.

Na najnowszej fotografii pokazała trójkę dzieci idących w stronę domku. Uwagę zwraca granatowe niebo. W opisie aktorka zdradziła, że mimo zbliżającego się deszczu, nie mają zamiaru rezygnować z zabawy na świeżym powietrzu.

Oho, ale zaraz lunie. Idziemy do domu po kalosze i dalej sruuu na pole skakać po kałużach i robić pączki z błota.

- napisała Olga Frycz.

Olga FryczOlga Frycz pozuje z córką. Fanka: "Jakie fałdki słodkie opalone na szyi"

Zobacz wideo Rząd zapowiada kolejne programy zachęcające do szczepień

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy od fanów. Niektórzy również wspominali Kaszuby jako świetne miejsce na wczasy, a inni z sentymentem opowiadali o własnych zabawach z dzieciństwa.

To przepiękne tereny, fajnie, że wpadła tu pani na wakacje! Cudny brzusio i cudna pani
Błotne kotleciory
Na pole! Jak miło to 'słyszeć', a nie jakieś 'na dwór’
Byłam tam na obozie

- komentowali internauci.

Agnieszka Kaczorowska urodziła dziecko. Zdecydowała się na wciąż nietypowy poródAgnieszka Kaczorowska urodziła. Niewiele kobiet decyduje się na taki poród

 
 
Więcej o: