Kate Middleton zdradziła, czym karmi córkę. Księżniczka Charlotte lubi "dziwne" przysmaki

Księżniczka Charlotte ma inne dzieciństwo niż jej rówieśnicy. Od najmłodszych lat jej losy śledzi cały świat. Jak się ubiera, jaki ma temperament, czym się bawi, jak wygląda jej pokój - szczegóły z jej życia wzbudzają nieustanne zainteresowanie. Wraz z wiekiem zyskuje coraz większą sympatię fanów rodziny królewskiej. Tym razem do wiadomości publicznej podano ulubione potrawy córki Kate Middleton i księcia Williama. Zaskakują.

O temperamencie księżniczki Charlotte mówiono wiele. Podobno od najmłodszych lat jest indywidualistką i ma zdolności przywódcze. 6-letnia córka Kate Middleton i księcia Williama nieustannie zaskakuje.

To mała dziewczynka, która wie, czego chce. Będzie niezłym numerem, kiedy będzie starsza! Już teraz lubi dyktować rodzeństwo, co mają robić i nie podoba się jej, gdy któryś z braci się jej sprzeciwia

- mówił o niej anonimowy informator "Woman’s Day".

Zobacz wideo Klaudia Halejcio wymyśliła zabawny sposób na jedzenie cukierków

Zna też doskonale swoje ulubione smaki. Podczas gdy inne dzieci krzywią się i uciekają na widok niektórych dań, ona zajada je ze smakiem. Jak przystało na przyszłą głowę państwa, jest nieustraszona nawet w kwestii jedzenia.

Co lubi jeść księżniczka Charlotte?

Księżna Kate podczas wizyty w Great Ormond Street Hospital rozmawiała z chłopcem, którego czekał przeszczep serca. Właśnie wtedy chłopiec powiedział księżnej, że lubi oliwki, na co ona z entuzjazmem przyznała, że nie tylko ona sama jako dziecko uwielbiała oliwki, ale księżniczka Charlotte również mogłaby je jeść bez przerwy. To nie jest jej jedyne nietypowe upodobanie.

W czasie odwiedzin u księcia Shaha Karima Al Hussainiego, Aga Chana IV w Pakistanie, Kate wyznała gospodarzowi, że kiedy przyrządza curry, musi robić dwie wersje: łagodną dla synów i męża, oraz pikantną dla córki

Charlotte naprawdę lubi pikantne jedzenie

– mówiła. Ponadto internetowy magazyn HELLO donosi, że księżniczka uwielbia także włoskie jedzenie, a szczególnie różnego rodzaju makarony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA