Córka chciała być gwiazdą TikToka. Nikt nie spodziewał się, co zrobi jej ojciec

George Firely obserwował swoją trzynastoletnią córkę, która nagrywała filmiki na TikToka. W końcu postanowił naśladować jej ruchy. Nagrania stały się hitem wśród innych rodziców.

TikTok jest aplikacją mobilną, która cieszy się wyjątkową popularnością wśród nastolatków. Publikują na niej przeróżne filmiki. Wiele z nich to układy taneczne w rytm konkretnych utworów muzycznych. Jak informuje portal Parents.com, obserwujący ruchy swojej córki Avy i sposób, w jaki nagrywa filmiki George Firely, postanowił spróbować własnych sił na TikToku. Filmiki, na których parodiuje dziewczynę stały się hitem sieci.

Ojciec trzynastolatki gwiazdą TikToka

Na swoim koncie na TikToku Firely2lbi George Firely publikuje przeróżne nagrania, które cieszą się wielką popularnością wśród innych rodziców. Wiele z nich przyznaje, że obserwują zachowania, które w komediowy sposób przedstawia mężczyzna, także u swoich dzieci.

Przykładowo, na jednym nagraniu zatytułowanym "Życie z trzynastoletnią córką" George, udając nastolatkę pochyla się nad ekranem i posyła buziaki swoim odbiorcom. Następnie naśladował dziewczynę, która stała przed otwartą lodówką, wykonując w rytm muzyki ruchy taneczne. W tle dało się słyszeć pytanie zaskoczonej mamy "co robisz?", na które wcielający się w Avę George odpowiedział "Robę smoothie!".

:Wellington,,New,Zealand,-,October,28,,2018:,The,Duchess,OfMeghan Markle kolejny raz zlekceważona przez rodzinę królewską? Chodzi o dziecko

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna pokazała przygotowania do występu w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Tata prezentował również scenki rodzajowe z ich życia, odgrywając chociażby sytuację w której córka zapewniała, że nie podkradła mamie ładowarki, podczas gdy ta leżała obok niej na stole. Naśladował również odpowiedzi dziewczyny, która zbywała mamę pytającą, jak minął jej dzień, kiedy robiła selfie. 

Najpopularniejszy filmik obejrzało ponad 20 milionów osób, a kanał George'a obserwuje ponad 300 tysięcy internautów. Rodzice, których dzieci mają podobne hobby, jak Ava, przyznali, że wysyłają filmiki mężczyzny swoim pociechom.

Musisz nagrywać tego więcej
Aż boje się o przyszłość mojego dziecka za 10 lat
Wystarczy zmienić imię z Avy na Emily i idealnie pasuje do mojej córki. Wysłałam jej ten filmik
Najlepszy moment to nagranie z tańcem przy lodówce
Nie mogę przestać się śmiać

- komentowali rozbawieni.

Nagranie można obejrzeć pod tym linkiem.

Jakimi rodzicami są Kate i William? Ich język ciała sporo na ten temat zdradzaJakimi rodzicami są Kate i William? Ich język ciała sporo na ten temat zdradza

Więcej o: