Sześcioraczki z Tylmanowej są nie do poznania. Przebywają nad morzem. Fanka: Podziwiam pakowanie całej rodzinki

Sześcioraczki z Tylmanowej odpoczywają z rodzicami nad morzem. Maluchy pozują w morskiej scenerii. Fani są wzruszeni fotografią. Część z nich podziwia rodziców za wychowanie dzieci.

Pierwsze polskie sześcioraczki urodziły się 20 maja 2019 roku w Krakowie. Dzieci urodziły się w 29. tygodniu ciąży poprzez cesarskie cięcie. Ważyły wówczas od 890 do 1300 gramów. Kaja, Malwina, Nela, Zosia, Filip oraz Tymon od momentu urodzenia wzbudzają zainteresowanie Polaków. Nic dziwnego, że fani z całej Polski śledzą życie wyjątkowych pociech w mediach społecznościowych.

Sześcioraczki z Tylmanowej przebywają na wakacjach

Sześcioraczki z Tylmanowej rosną jak na drożdżach. Szczęśliwi rodzice chętnie pokazują życie pociech na Instagramie. Ostatnio szczęśliwi rodzicie wypoczywali z dziećmi na wakacjach nad morzem. W związku z tym pokazali, jak maluchy spędzają czasu. Na fotografii widzimy dziewczynki ubrane w jednakowe sukienki i chłopców w różnych koszulkach. Cała szóstka ma na głowie niebieskie chustki chroniące przed słońcem. 

 

Fanka: Podziwiam pakowanie całej rodzinki

Sześcioraczki po raz kolejny skradły serca internautów. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Wśród komentujących są także rodzice, którzy są pełni podziwu, jak można podróżować z siedmiorgiem dziećmi i przy tym się relaksować. Przypomnijmy, że sześcioraczki mają jeszcze brata Oliwiera.

Właśnie jestem ze swoją trojką w Sopocie. Z nami jest szwagierka ze swoją trojką. Powiem tak: brawo dla Państwa już za samo zrobienie zdjęcia całej gromadce.
Ogarnąć siedmioro dzieci na plaży - szacun.
Ale te dzieciaczki wyrosły.
Kiedy oni tak wyrośli? To już poważne towarzystwo.
Jestem pełna podziwu.
Super! A na marginesie podziwiam pakowanie całej rodzinki

- pisali internauci.

 

Olga FryczOlga Frycz pozuje z córką. Fanka: "Jakie fałdki słodkie opalone na szyi"

Więcej o: