Meghan Markle kolejny raz zlekceważona przez rodzinę królewską? Chodzi o dziecko

O relacjach księcia Harry'ego, Meghan Markle i rodziny królewskiej napisano już wiele. Napięte stosunki widać gołym okiem - nawet na stronie internetowej rodziny królewskiej. Okazało się, że choć informacje, które się tam znajdują, są aktualizowane na bieżąco, w biogramie Meghan Markle jest znaczący błąd.

6 maja 2019 r. Meghan Markle i Harry przywitali swoje pierwsze dziecko. Ponad dwa lata później Archie doczekał się narodzin młodszej siostry. Lilibet Diana przyszła na świat 4 czerwca 2021 r. Jednak według informacji zamieszczonej w biogramie księżnej na stronie internetowej rodziny królewskiej, Meghan Markle posiada jedno dziecko. Niektórzy twierdzą, że to nie jest niefortunny przypadek. Sekcja „O" dotycząca Meghan brzmi:

Księżna Sussex, urodzona jako Rachel Meghan Markle, poślubiła księcia Harry'ego w kaplicy św. Jerzego w Windsorze w maju 2018 roku. Książę i księżna mają jedno dziecko, Archiego Mountbatten-Windsor
Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Błąd w biogramie Meghan Markle 

To nie są pierwsze nieścisłości dotyczące pary książęcej, jakie pojawiły się na oficjalnej stronie monarchii. Lilibet Diana Mountbatten-Windor, bo tak nazywa się córka księcia Harry'ego i Meghan Markle, na początku tygodnia została dodana do linii sukcesji rodziny królewskiej  i zajęła ósme miejsce w linii do brytyjskiego tronu.

Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie dziecka i ukochanego. 'Piękny obrazek'Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie dziecka i ukochanego. "Piękny obrazek"

Na stronie internetowej informacja ta pojawiła się 7 tygodni po jej urodzeniu, podczas gdy brat Lilibet - Archi - znalazł się na liście już 15 dni po przyjściu na świat. Aktualizacja royal.uk pojawiła się trzy dni po tym, jak królewscy eksperci zwrócili uwagę na fakt, że książę Andrzej wciąż znajduje się na ósmej pozycji w kolejce.

Trzeba zapytać, co zajęło im tak długo. Muszą tylko nacisnąć przycisk akapitu i wpisać inną liczbę

- żartował redaktor ITV Royal, Chris Ship.

Zwrócił uwagę na fakt, że inni potomkowie z rodziny królewskiej pojawiali się na liście szybciej. Według niego chodziło o coś więcej niż tylko zwykłą pomyłkę, choć w rozmowie z Mail Online rzecznik Pałacu Buckingham powiedział, że strona internetowa rodziny królewskiej jest "okresowo aktualizowana".

Joanna Krupa z córkąJoanna Krupa prowadzi Ashę na smyczy. "Nie widzę w tym nic złego, to dla bezpieczeństwa dziecka"

Więcej o: