Klaudia Halejcio chwali się pokojem dla córki. Są tam różne strefy. "To nie jest taka prosta sprawa"

Klaudia Halejcio tuż po urodzeniu pociechy wraz z partnerem wyprowadziła się do luksusowej rezydencji. Teraz pokazała, jak urządziła pokoik dla swojej córki. 30-latka przyznała, że urządzenie czterech ścian dla dziecka "to nie jest taka prosta sprawa".

Klaudia Halejcio niedawno po raz pierwszy została mamą. Celebrytka poinformowała fanów o rozwiązaniu kilka dni po fakcie. Zdradziła na swoim profilu na Instagramie, że jej córeczka przyszła na świat 2 czerwca 2021 roku. 30-latka pokazała zabawny filmik, na którym "tańczy" ze szpitalnym wózeczkiem, w którym leży jej malutka córeczka. Teraz coraz chętnie relacjonuje fanom pierwsze dni życia dziecka. Tym razem zdradziła, że zrobiła już dla córki pokoik. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazała brzuch po porodzie i zakpiła z wygórowanych oczekiwań

Klaudia Halejcio o pokoju dla córki: Zadbałam o komfort 

Klaudia Halejcio opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym siedzi w fotelu z psem rasy chihuahua. Okazuje się, że fotografia jest zrobiona w świeżo zrobionym pokoju dla małej Nel. Dominują tu kolory bieli i różu. Widzimy także mebelki z jasnego drewna. Gwiazda przyznała w opisie, że sama nie do końca jest zadowolona z wystroju.  

Urządzenie pokoju dziecięcego to nie jest taka prosta sprawa. Przynajmniej dla mnie. Nie wiem, dlaczego, ale w niego włożyłam najwięcej energii i nadal uważam, że nie jest skończony w 100 procentach. Chciałabym jeszcze zmienić kolory ścian, wybrać kolorowe nadruki lub tapetę, ale na to nie starczyło nam jeszcze czasu. Na razie wjechały meble i dodatki tak, by było przytulnie. Zadbałam o komfort dla Nel, przygotowując różne strefy w pokoju - miejsce do spania, karmienia i w przyszłości kącik do zabawy.
 

Małgorzata Rozenek-Majdan z synemSyn Małgorzaty Rozenek po drugiej dawce szczepionki na koronawirusa. "Dobry przykład dla młodszego pokolenia"

Kim jest Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio jest polską aktorką telewizyjną i filmową. Swoją pierwszą rolę odegrała mając zaledwie cztery lata. Wystąpiła wówczas w sztuce "Uroczystość" wystawianej w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Widzowie kojarzą 30-latkę z licznych ról w polskich serialach. Przełomowych momentem w karierze Halejcio był epizod w filmie Rafała Wieczyńskiego "Popiełuszko. Wolność jest w nas".

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska świętuje urodziny córki. Wzruszona mówi: Kocham uczyć się od niej

 
Więcej o: