Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie dziecka i ukochanego. "Piękny obrazek"

Aleksandra Szwed miesiąc temu urodziła drugie dziecko. Teraz wraz z rodziną wypoczywa na campingu w Chałupach. Urocze zdjęcia pokazuje fanom w mediach społecznościowych.

Popularność Aleksandrze Szwed przyniosła rola Elizy w serialu "Rodzina Zastępcza". Następnie mogliśmy podziwiać ją w wielu programach telewizyjnych, takich jak chociażby "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Jak oni śpiewają", czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Prywatnie aktorka i prezenterka chroni jednak swoje życie prywatne, dokładnie selekcjonując to, co chce pokazać fanom.

Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie dziecka i ukochanego

Przypominamy, że w styczniu 2015 roku Aleksandra Szwed urodziła synka Borysa a miesiąc temu na świat przyszła jej córeczka, której imienia jeszcze nie zdradziła fanom. Ojcem dzieci jest były koszykarz, a obecnie trener personalny Krzysztof Białkowski. Para nie pozuje razem na ściankach i stroni od wywiadów, ale czasem okazuje sobie czułość w mediach społecznościowych. Tak było i tym razem, gdy Aleksandra Szwed opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z rodzinnych wakacji.

Zobacz wideo Ewa Mrozowska założyła suknię ślubną sprzed lat

Para zrezygnowała z dalekich podróży i wypoczynku w pięciogwiazdkowym hotelu. Zamiast tego postanowiła wybrać się na wczasy w Polsce i spędzić miło czas na campingu w Chałupach. Na jednym z opublikowanych zdjęć Aleksandra Szwed pozuje w naturalnym wydaniu, bez makijażu, delikatnie uśmiechając się do obiektywu. Przed nią na stoliku leży dziewczynka, którą karmi butelką. Dumna mama nie pokazała jej twarzy, ale w kadrze zmieściły się malutkie stópki.

Drugie zdjęcia przedstawia Krzysztofa Białkowskiego, który siedzi zrelaksowany w wygodnej koszulce i ciemnych okularach, przytulając malutką dziewczynkę ubraną w uroczą, kwiatową sukienkę z falbankami na ramionach.

Gdy jest gorąco, a Daddy jest cool

- podpisała fotografię Aleksandra Szwed.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, zarówno od fanów, jak i innych znajomych parze osób publicznych. Gratulowali rodzicom i zgodnie przyznali, że zdjęcia są naprawdę słodkie.

Bardzo cool. Ściskam całą czwórkę mocno!
Słodziak w sukieneczce
Fajny widok. Duży Tata i taka maleńka istotka
Piękny obrazek
Super. Córeczka tatusia

- pisali.

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.