Olga Frycz pozuje z córką. Fanka: "Jakie fałdki słodkie opalone na szyi"

Olga Frycz we wrześniu 2018 roku po raz pierwszy została mamą. Od tamtej pory chętnie pokazuje zdjęcia z córką i zabiera głos w kwestiach macierzyńskich.

Olga Frycz jest znaną polską aktorką. To także mama 3-letniej córeczki. Frycz niebawem ponownie zostanie mamą. Celebrytka podzieliła się radosną nowiną na swoim profilu na Instagramie. Zdradziła nawet imię i płeć dziecka.

Zobacz wideo Olga Frycz odpowiada na pytania o swoją drugą ciążę

Aktorka przez lata związana była z trenerem tajskiego boksu Grzegorzem Sobieszkiem. Para zaręczyła się 2018 roku i planowała wspólny ślub. Niedługo później na świecie pojawiła się ich pierwsza córeczka Helenka. Związek nie przetrwał jednak próby czasu i para rozstała się w przyjacielskich relacjach. Razem wychowują swoją córeczkę. Niedawno, ku zdziwieniu fanów byli razem na wakacjach, a teraz celebrytka zdradza, że jest w ciąży.

Aleksandra SzwedAleksandra Szwed rozbawiła internautów. "Gdy on udaje, że robi zdjęcie dziecięcym stopom"

Olga Frycz pokazała zdjęcie z córeczką

Olga Frycz chętnie chwali się w sieci pięknymi zdjęciami ze swoją pociechą, jednak nigdy nie pokazuje jej twarzy. Tym razem opublikowała na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie z Helenką. Trzeba przyznać, że mała rośnie jak na drożdżach. Widać, że Frycz świetnie odnajduje się w roli mamy, a dziewczynka jest jej oczkiem w głowie.

Miłość moja

- napisała pod zdjęciem Frycz.

 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci skomplementowali uroczy kadr mamy i córki.

Prawdziwa miłość. Piękne zdjęcie.
Ale cudne zdjęcie! Uwielbiam was obie.
Cudownie się na was patrzy. Ta miłość.
Fajna jesteś w tym byciu mamą Olga

- czytamy w komentarzach.

Agnieszka Radwańska pozuje z synkiem. Tenisistka całuje mu stópki. Fanka: 'Uroczy widok'Agnieszka Radwańska pozuje z synkiem. Tenisistka całuje mu stópki. Fanka: "Uroczy widok"

Jeden z obserwatorów nawiązał do relacji, która niedługo wywiąże się pomiędzy rodzeństwem.

Pięknie, a jeszcze piękniej będzie jak zobaczysz jak Helenka tuli siostrzyczkę. Wiem co mówię, bo mam też dwie dziewczynki z bardzo małą różnicą wieku i to jak one się tulą do siebie za każdym razem, to niezmiernie mnie wzrusza

- przyznał fan.

Inna internautka zauważyła urocze fałdki na szyi małej Helenki:

Jakie fałdki słodkie opalone na szyi.
 
Więcej o: