Ciężarna Zofia Zborowska pokazała zdjęcie zrobione przez paparazzi. "Jest mi ciężko"

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona oczekują narodzin pierwszego dziecka. Aktorka nie ukrywa, że ciąża jest dla niej trudnym okresem i zamiast jedynie pokazywać fanom efekty pozowanych ciążowych sesji zdjęciowych, szczerze dzieli się z nimi rzeczywistością kobiety ciężarnej. Tym razem odpowiedziała dziennikarzom, którzy robią jej zdjęcia z zaskoczenia.

Zofia Zborowska ostro odpowiada na robione jej fotografie z ukrycia. "Jakoś siebie dźwigam"

Zofia Zborowska niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko. 34-latka relacjonuje przebieg ciąży na swoim profilu na Instagramie. Często także radzi się swoich fanów w kwestiach macierzyńskich. Ci z kolei chętnie pomagają Zborowskiej. Ostatnio celebrytka coraz częściej wspominała, że ostatnie tygodnie są dla niej dość ciężkie. Z pewnością wysoka temperatura nie ułatwia końcówki ciąży.

Zofia Zborowska wypoczywa w basenie w ciąży.Zofia Zborowska znalazła sposób na skwar. "Halinka na basenie. Tak można żyć w ciąży w te upały"

Tym razem aktorka zabrała głos w sprawie, która bardzo ją nurtuje. Okazuje się, że paparazzi zrobił aktorce dość niekorzystne zdjęcia. Zborowska pozuje ubrana w kwiecistą sukienkę, która podkreśla ciążowe krągłości.

Powiem wam tak - jest mi już tak ciężko (pod chyba każdym względem), że nawet ta fotka mnie nie zabolała. Jeśli ktoś poczuł się lepiej, publikując to, albo komentując - voilà (tłum. fr. proszę bardzo). Oto ja pod koniec ciąży. Jakoś siebie dźwigam

- wyznała celebrytka.

 

Ida NowakowskaIda Nowakowska zdradza szczegóły przygotowań do chrztu. "Nie chcemy, żeby były tylko eventem"

Zofia Zborowska chłodzi się w basenie. Rozwiązanie tuż, tuż

Zofia Zborowska ostatnio pokazała zdjęcie, na którym pozuje w basenie. Widać, że bezlitosne upały dają się jej we znaki. Dla kobiet w zaawansowanej ciąży jest to okres wyjątkowo trudny. Zosia dzielnie radzi sobie i sugeruje, że brzuch nabiera takich rozmiarów, że już nie widzi swoich stóp

Tryptyk pod tytułem "Czy ja jeszcze kiedyś ujrzę swoje stopy?"

- napisała żartobliwie pod zdjęciem.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Internautki dodały Zosi otuchy:

Ujrzysz już niedługo, ale nie na nie będziesz spoglądać najczęściej!
Najpierw ujrzysz te piękne malusieńkie, a potem te piękne swoje.
Uwierz mi, one tam są! Nie martw się!
Jest to realne, też się pod koniec ciąży zastanawiałam, czy jeszcze kiedyś je zobaczę.
Legenda głosi, że gdzieś tam jeszcze są. Musisz wierzyć

- pocieszali ją fani.

 

Klaudia Halejcio oburzona rozmową z dziennikarką, która pyta o jej brzuch po ciąży. 'Powinnam już wylądować w psychiatryku?'Klaudia Halejcio oburzona rozmową z dziennikarką, która pyta o jej brzuch po ciąży. "Powinnam już wylądować w psychiatryku?"

Więcej o: