Ashley Graham pozuje nago w ciążowej sesji. "Uwielbiam to, że nie nakładasz filtrów"

Ashley Graham w styczniu powitała na świecie syna. Fotomodelka, która przez cały okres ciąży, relacjonowała swoje samopoczucie, zaskoczyła fanów, kiedy w połowie lipca ogłosiła, że znów spodziewa się dziecka. Tym razem opublikowała na swoim profilu na Instagramie zmysłowe zdjęcie z sesji ciążowej. Jak wam się podoba?

"Zeszły rok był pełen małych niespodzianek, wielkich smutków, znajomych początków i nowych historii. Dopiero zaczynamy przetwarzać i cieszyć się z tego, co przyniesie nam ten następny rozdział" - napisała Ashley Graham pod zdjęciem z ciążowej sesji w połowie lipca. Pod jej wpisem posypały się gratulację, a wśród nich głos zabrał także życiowy partner modelki plus size i wyznał miłość swojej wybrance. Wczoraj na profilu celebrytki pojawiło się nowe zdjęcie z tej samej sesji. Wywołało nie mniejszy zachwyt.

Zobacz wideo Ashley Graham naśladuje swoją mamę i wykonuje jej trening sprzed lat

Ashley Graham pozuje nago w ciążowej sesji

Ashley Graham zyskała sobie szerokie grono fanek, kiedy opowiadała o swojej poprzedniej ciąży w sposób prawdziwy i szczery. Modelka publikowała zdjęcia rozstępów, zmieniającego się ciała i mówiła o nim z akceptacją i miłością. Dzięki temu jej wpisy okazały się wsparciem dla wielu kobiet, którym trudno jest zaakceptować nową, ciążową rzeczywistość. 

Wszystko wskazuje na to, że i tym razem będzie autentyczna. Na najnowszym opublikowanym zdjęciu pozuje zupełnie nago wśród zmierzwionych wiatrem traw. 

Wibracje matki ziemi

- podpisała romantyczny kadr. Pod zdjęciem pojawiły się tysiące komentarzy.

 

Kiedy wracamy do szkoły? Czwarta fala raczej nie utrudni nauki stacjonarnejNowy rok szkolny może zaskoczyć uczniów. Minister Czarnek szykuje zmiany

Bogini
Najpiękniejsza kobieta na ziemi
Dziękuję za pokazanie prawdziwej kobiecości

- komplementowali obserwatorzy. A jedna z fanek dodała:

Uwielbiam to, że nie nakładasz filtrów na swoje zdjęcia... To pomaga mi zmienić spojrzenie na moje ciało i zobaczyć jego piękno, bo widzę piękno w Twoim.

Zofia Zborowska reaguje na niekorzystne zdjęcia zrobione przez fotoreporteraCiężarna Zofia Zborowska pokazała zdjęcie zrobione przez paparazzi. "Jest mi ciężko"

Więcej o: