Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny córki. Wzruszona mówi: Kocham uczyć się od niej

Agnieszka Kaczorowska świętuje drugie urodziny swojej córeczki. Przygotowała jej wyjątkową imprezę. 29-latka nie szczędziła wzruszających słów o małej Emilce - Kocham obserwować jej rozwój, kocham uczyć się od niej i kocham jej bezgraniczną radość życia. To bez wątpienia najwspanialsze dwa lata mojego życia - napisała na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska to znana polska tancerka i aktorka. 29-latka po raz pierwszy została mamą w 2019 roku. Niedługo powita na świecie swoje drugie dziecko. Teraz wspólnie z mężem organizuje urodzinowe przyjęcie dla swojej dwuletniej córeczki. 

Zobacz wideo Ciężarna Agnieszka Kaczorowska zatańczyła z mężem

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się huczną imprezą urodzinową Emilki

Agnieszka Kaczorowska niedawno przeprowadziła się do wielkiego domu z ogrodem. Aktorka postanowiła zorganizować wyjątkowe urodziny dla swojej córki na świeżym powietrzu. 29-latka zadbała o każdy szczegół. Były kolorowe balony, wielka cyfra oraz srebrne gwiazdy. Dopisała także pogoda. Kaczorowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie krótką relację z wydarzenia. Przy okazji dodała wzruszający wpis:

Dokładnie dwa lata temu otrzymaliśmy od życia najpiękniejszy prezent - Emilkę. Ta cudowna duszyczka wprowadziła do naszego życia jeszcze więcej słońca i miłości. Od tamtej pory kompletnie zmieniło się moje postrzeganie świata, moje wartości i priorytety. Na naszej rodzicielskiej drodze, ciągle jest pełno wyzwań - są to jednak wyzwania, które dają ogromne spełnienie. Kocham obserwować jej rozwój, kocham uczyć się od niej i kocham jej bezgraniczną radość życia. To bez wątpienia najwspanialsze dwa lata mojego życia. Nasza rodzina - tu jest moje serce. Tu jest moja pełnia szczęścia. Tu jestem i tu oczekuję kolejnego małego cudu

- napisała pod zdjęciem.

 

Aleksandra SzwedAleksandra Szwed rozbawiła internautów. "Gdy on udaje, że robi zdjęcie dziecięcym stopom"

Kaczorowska zdradziła internautom, co najbardziej urzekło jej córkę Emilkę podczas urodzin.

A Emilka zapytana wieczorem, "co ci się najbardziej podobało"... Odpowiedziała z przekonaniem: "tort"

- wyznała aktorka.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska Instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska pyta rodziców, jak wytrzymują bez obecności swoich dzieci

Agnieszka Kaczorowska odkąd została mamą chętnie publikuje na swoim profilu na Instagramie treści związane z macierzyństwem. Niedawno wyznała, że bardzo ciężko wytrzymać jej bez obecności córeczki. 29-latka podkreśliła, że doba bez dziecka to dla niej zdecydowanie wystarczająco. 

Wyprzytulani, wyspani i wygadani - wracamy! Doba bez Emilki to zdecydowanie wystarczająco! Drodzy rodzice, bardziej doświadczeni, powiedzcie, że za kilka lat, jak dzieci są starsze, to będzie łatwiej z tą tęsknotą? 

- napisała pod zdjęciem.

 
Więcej o: