Aleksandra Szwed rozbawiła internautów. "Gdy on udaje, że robi zdjęcie dziecięcym stopom"

Aleksandra Szwed pokazała na swoim profilu na Instagramie zabawne zdjęcie, które wykonał jej ukochany partner. Krzysztof Białkowski chciał uwiecznić z ukrycia stópki pociechy, jednak na fotografii bardziej rzucają się w oczy piersi aktorki. - Czyli wniosek z tego taki - nie ważne ile lat ma mężczyzna. Czy duży, czy mały ciągnie go do piersi - stwierdziła fanka,

Aleksandra Szwed to popularna polska aktorka, piosenkarka i osobowość telewizyjna. 30-latka niedawno powitała na świecie swoje drugie dziecko. Od tamtego momentu chętnie pokazują zdjęcia z pierwszych dni życia pociechy. Aktualnie rodzina przebywa na urlopie. Szwed większość czasu poświęca na opiekę nad dziećmi.

Zobacz wideo Szwedzkie wakacje Małgorzaty Rozenek. Żali się na Henia, który zaznaczył teren w kamperze

Aleksandra Szwed pokazała dekolt po porodzie

Aleksandra Szwed wraz z rodziną przebywa na urlopie w Chałupach. Partner aktorki podczas wizyty w jednej z tamtejszych restauracji postanowił zrobić swojej ukochanej dość odważne zdjęcie. Mężczyzna "próbował" sfotografować stópki swojego dziecka, jednak na pierwszym planie rzuca się w oczy obfity biust świeżo upieczonej mamy. 30-latka z dystansem przyznała, że jej partner podobno chciał sfotografować coś zupełnie innego. Szwed podzieliła się z fanami na swoim profilu na Instagramie tym zabawnym ujęciem.

Gdy on udaje, że robi zdjęcie dziecięcym stopom, a ty udajesz, że mu wierzysz

- przyznała aktorka.

 

Udostępniona fotografia bije rekordy popularności w mediach społecznościowych. W zaledwie kilka godzin zdjęcie zebrało prawie 13 tysięcy polubień. Trzeba przyznać, że to jeden z najpopularniejszych wpisów aktorki na Instagramie. Internauci nie kryli emocji. Jedna z fanek zasugerowała nawet, że Ola powinna zrobić sobie sesję w "Playboyu". 

Ja w ogóle nie rozumiem o co innego mogłoby chodzić fotografowi.
Nie ważne intencje, ważna dobra fota! Cudownie wyglądasz.
Teraz warto rozważyć drugą sesję w Playboyu.
Czyli wniosek z tego taki - nie ważne ile lat ma mężczyzna. Czy duży, czy mały ciągnie go do piersi.
Nie każdy fotograf umie przyciągnąć uwagę swoim zdjęciem

- pisali obserwatorzy pod zdjęciem.

Agnieszka Radwańska pozuje z synkiem. Tenisistka całuje mu stópki. Fanka: 'Uroczy widok'Agnieszka Radwańska pozuje z synkiem. Tenisistka całuje mu stópki. Fanka: "Uroczy widok"

Więcej o: