Anna Dereszowska żartuje z ciążowych krągłości. "Ciężarówka"

Anna Dereszowska jest w trzeciej ciąży. Artystka, jak na razie, nie zdradziła płci dziecka ani też terminu porodu. Teraz w zabawny sposób prezentuje swoje ciążowe krągłości.

Anna Dereszowska eksponuje ciążowy brzuch

Anna Dereszowska aktualnie relaksuje się na działce na Mazurach, którą jakiś czas temu zakupiła razem ze swoim partnerem. Aktorka zdradziła w opisie, że rodzinie towarzyszy jej teściowa, która otacza swoją synową specjalną opieką. Dereszowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w dość nietypowej pozycji. 40-latka pokazała fanom, że brzuch może pełnić dodatkową funkcję, jaką jest: stolik.

Małe sukcesy #podanodostołu #jedzzadwoje #ciężarówka #stoliczkunakryjsię

- napisała pod zdjęciem.

 

Halina MlynkovaHalina Mlynkova o pierwszych dniach życia synka. "Potrafi przespać całą noc"

Ładny stoliczek.
Najpiękniejsza polska aktorka! Ta ciąża to wisienka na torcie! Dużo zdrowia i oby nogi nie puchły.
To nie jest mały, ale duży sukces!
Widzę, że starasz się wykorzystać dziecko od samego początku.
Ten uczuć, kiedy stół jest zawsze z tobą - żartowali internauci pod zdjęciem

- pisali internauci pod zabawną fotografią. 

Zofia ZborowskaZofia Zborowska ostro komentuje program "500 plus". "Pieniądze, które nam zabrali"

Anna Dereszowska o trzeciej ciąży: Bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć

Anna Dereszowska jest już w zaawansowanej ciąży. Jakiś czas temu w rozmowie z "Dzień dobry TVN" wyznała, jak przygotowuje swoje dzieci do przyjścia na świat rodzeństwa. Okazuje się, że nie jest to takie proste, jakby mogło się wydawać. 

To wspaniały czas. Choć wszystkie kobiety w ciąży i mamy wiedzą, że bywa ciężko, szczególnie, gdy ma się dużo zajęć. To też jest taki moment, który jest trudny dla dzieci, które już mamy w rodzinie i które cieszą się, ale to wielki stres dla dziecka, kiedy pojawia się nowy członek w rodzinie. Sytuacja, która była znana i zaakceptowana, w najbliższym czasie się zmieni - to moment, kiedy trzeba wnikliwie przyglądać się swoim dzieciom, czy one mają się dobrze z tym, co się wydarzy i czy rozumieją

- zdradza Dereszowska w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Kasia Tusk opublikowała zdjęcie w kostiumie kąpielowym z sieciówkiKasia Tusk jest w zaawansowanej ciąży. Widać ciążowe krągłości. Kiedy poród?

Celebrytka opowiedziała, jak się czuje i dodała, że nadal pracuje zawodowo. 

Czuję się bardzo dobrze. Wciąż pracuję. Niedługo spotykamy się na planie kolejnej serii "Tajemnicy zawodowej". Szczęśliwie się składa, że moja bohaterka też jest w ciąży, więc super to pogodziliśmy

- powiedziała. 

 
Więcej o: