Agnieszka Radwańska pozuje z synkiem. Tenisistka całuje mu stópki. Fanka: "Uroczy widok"

Agnieszka Radwańska świetnie odnajduje się w roli mamy. Widać, że synek jest jej oczkiem w głowie. Ostatnio znana tenisistka pokazała na Instagramie urocze zdjęciem z pociechą. - Miałam dziś przyjemność widzieć Was i synek jest prześliczny, serio - napisała pod zdjęciem jedna z fanek.

Agnieszka Radwańska to popularna polska tenisistka. W 2012 roku grała w finale Wimbledonu, zaś trzy lata później wygrała turniej WTA Finals. Ma ponad 20 wygranych turniejów cyklu WTA. Prywatnie jest żoną tenisisty - Dawida Celta. Prawie trzy lata temu Agnieszka Radwańska zdecydowała się zakończyć karierę sportową. Ostatnie miesiące na korcie nie były dla niej zbyt udane, dlatego postanowiła poświęcić się życiu rodzinnemu. 

Zobacz wideo Agnieszka Radwańska o swojej ciąży

Agnieszka Radwańska pochwaliła się zdjęciem z synem. "Mamą być"

Agnieszka Radwańska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z rocznym synkiem. Tenisistka uroczo całuje swojego synka w stópki.

Mamą być

- napisała pod zdjęciem Radwańska.

Obserwatorzy nie szczędzili komplementów w stronę mamy i dziecka

Miałam dziś przyjemność widzieć Was i synek jest prześliczny, serio!
Jaki uroczy widok!
Piękne zdjęcie dumnej mamy i jej pociechy.
Nie ma to jak całowanie dziecięcych stópek

- pisali internauci.

 

Klaudia Halejcio pokazała zabawny filmik. 'Dzień z życia matki na różnych etapach'Klaudia Halejcio pokazała zabawny filmik. "Dzień z życia matki na różnych etapach"

Agnieszka Radwańska pół roku po porodzie mówiła: Czuję, jakbym miała już kilkuletnie dziecko

Agnieszka Radwańska jakiś czas temu była gościem w "Dzień Dobry TVN", gdzie w rozmowie z Pauliną Krupińską-Karpiel i Damianem Michałowskim opowiedziała o tym, jak odnajduje się w roli mamy.

Myślałam, że faktycznie będę zmęczona. Przed porodem słyszałam, że wszystko się zmieni, że na nic nie będę miała czasu, że nie będę wychodzić i nie będę się z nikim spotykać. Faktycznie, może tak było przez pierwsze trzy - cztery tygodnie. (...) Kuba jednak szybko zaczął spać po nocach, jest bardzo pogodny, mało płacze i cały czas się uśmiecha. Teraz czuję, jakbym miała już kilkuletnie dziecko

Przy okazji zdradziła, że chciałaby wraz z mężem, aby dziecko nie było jedynakiem.

Wychowałam się z siostrą, która jest ode mnie tylko o rok młodsza, więc wiem, jak to fajnie jest mieć kogoś w domu, z kim się można pobawić, robić praktycznie wszystko razem. Marzę o tym, aby Kubuś miał szybko rodzeństwo

- dodała Radwańska.

 
Więcej o: