Klaudia Halejcio pokazała zabawny filmik. "Dzień z życia matki na różnych etapach"

Klaudia Halejcio opublikowała na swoim profilu na Instagramie filmik, na którym pokazuje całą prawdę o macierzyństwie. Gwiazda często nagrywa widea inspirowane problemami życia codziennego. Fani je uwielbiają.

Klaudia Halejcio niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Urodziła córeczkę, której dała na imię Nel. Od tamtego momentu chętnie zdradza fanom szczegóły z życia świeżo upieczonej mamy. Fani uwielbiają jej zabawne nagrania, które co raz publikuje w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała, jak wygląda życie matki z noworodkiem i tej, która odchowała już swoje dzieci.  

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazała brzuch po porodzie i zakpiła z wygórowanych oczekiwań

Klaudia Halejcio o roli mamy. "Cała prawda"

Klaudia Halejcio słynie z tego, że ma duży dystans do siebie. Chętnie relacjonuje fanom pierwsze dni życia dziecka i mówi, jak odnajduje się w nowej roli. Przy tym nie owija w bawełnę. Ostatnio opublikowała filmik, na którym pokazała, jak wygląda życie świeżo upieczonej mamy z noworodkiem, a jak te, kiedy ma się już odchowane pociechy. Nagranie świetnie pokazuje całą prawdę o macierzyństwie. Z pewnością fanki identyfikują się z tym. Wideo ma następujący podpis:

Z życia matki

- napisała Halejcio dodając hasztag "cała prawda". 

 

W komentarzach pojawiło się mnóstwo opinii matek, które zgadzają się z Halejcio. 

Uwielbiam to! Jeszcze sama przed chwilką byłam tą, co nogą rytmicznie bujała, tą co ściągała każdą kroplę do buteleczki i z nutą nostalgii, a nie wróć, zazdrości patrzyła na znajomych co to mają życie poza macierzyństwem. Ale to tak szybko mija, że się nie obejrzysz i będzie po. Każdy moment cudowny, choć zdecydowanie ciężki jest ten pierwszy czas z maluchem. Wszystko mija. Choć może Ci się wydawać, że nie. Wąchaj tego niemowlaka ile się da i zapamiętuj te cudowne i mniej cudowne chwile. Za moment przy drinku będziesz je wspominać z rozrzewnieniem. Filmik sztos.
Prawda.
Kocham twoją mimikę.
Samo życie! Ale faza matki z niemowlakiem mija szybciej, niż człowiek się zdąży obejrzeć, tak na pocieszenie.
Prawda! Ja już mam 12-latka i jest dobrze.
Te Pani filmiki są tak świetne, że to się w głowie nie mieści

- czytamy.

Kim jest Klaudia Halejcio?

Klaudia Halejcio jest polską aktorką telewizyjną i filmową. Swoją pierwszą rolę odegrała mając zaledwie cztery lata. Wystąpiła wówczas w sztuce "Uroczystość" wystawianej w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Widzowie kojarzą 30-latkę z licznych ról w polskich serialach. Przełomowych momentem w karierze Halejcio był epizod w filmie Rafała Wieczyńskiego "Popiełuszko. Wolność jest w nas".

 
 

Halina MlynkovaHalina Mlynkova o pierwszych dniach życia synka. "Potrafi przespać całą noc"

Więcej o: