Zmarła 18-latka uwięziona w ciele staruszki. Mama zdradziła jej ostatnie słowa

Ashanti Smith cierpiała na rzadką chorobę nazywaną przypadłością "Benjamina Buttona". Dziewczyna z każdym rokiem życia starzała się o osiem lat. Uwięziona w ciele staruszki nastolatka była dumną członkinią społeczności LGBT+. Na pogrzebie mają pojawić się wyjątkowe symbole, przy pomocy których mama odda cześć zmarłej.

"Była typową 18-latką, a ja kochałam wszystko, co jej dotyczyło. Była błyskotliwa i pyskata. Zawsze mówiła to, co miała na myśli i wszyscy to wiedzieli" - wspomina córkę, Phoebe Louise Smith. Ashanti zmarła 17 lipca. Chociaż urodziła się zaledwie 18 lat temu, jej ciało miało 144 lata. Schorzenie wpłynęło nie tylko na wygląd nastolatki, ale również na jej aparat ruchu. Lekarze dawali jej tylko kilka lat życia. Mimo to nie pozwoliła, żeby choroba zdeterminowała jej los. 

Zobacz wideo Szkarlatyna u dziecka - jak ją rozpoznać i jak leczyć?

Zmarła 18-latka uwięziona w ciele staruszki

Kiedy Ashanti skończyła 18 lat, mama zabrała ją i jej przyjaciółki do pubu. 18-latka zamówiła swój ulubiony koktajl Sex on the Beach. Zachowywała się jak typowa nastolatka. Zresztą, jak podkreśla jej mama, życie Ashanti było radością.

 
Nie wpłynęło to na jej serce, siłę woli ani na to, jak się czuła – każdego dnia czuła się piękna. Dbałam o to. Wszyscy kochali i uwielbiali tę małą dziewczynkę. Ona tak bardzo poruszyła ich serca swoją siłą woli. [W dniu, w którym zmarła] poszła do KFC, chodziła po parku – wszystko było absolutnie w porządku. To się stało nagle i trwało około pół godziny. Walczyła, ale powiedziała: "Mamo, kocham cię. Musisz mnie pozwolić mi odejść

- opowiada Smith. 

Dwulatka nie rozstaje się z przerażającą lalką.Dziecko uwielbia przerażającą lalkę. Wygląda jak zabawka z horroru

Phoebe Louise Smith postanowiła, że na pogrzebie pojawią się cztery białe konie, pióra, flagi LGTQ+ i BTS. Przyjaciele dziewczyny zbierają pieniądze na "największe i najjaśniejsze pożegnanie w historii".

Aleksandra Żebrowska pokazała jak karmi piersią. 'Cieniasy chodzą spać przed północą'Aleksandra Żebrowska pokazała jak karmi piersią. "Cieniasy chodzą spać przed północą"

Więcej o: