Dziecko uwielbia przerażającą lalkę. Wygląda jak zabawka z horroru

Ukochaną lalkę mama jej kupiła na dziale z przebraniami i akcesoriami na Halloween. Myślała, że szybko jej się znudzi, jednak Parker nie rusza się nigdzie bez zabawki rodem z filmu grozy.

Dwuletnia mieszkanka Toronto, Parker Eckstein, robi "karierę" na TikTok-u, za sprawą swojej niezwykłej lalki. Zabawka nazywa się Dolly i w niczym nie przypomina typowych lalek ze złocistymi lokami i w kolorowych ubrankach. Od filmików, które jej mama zamieszcza w sieci, nie można oderwać wzroku.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Martwe dziecko lub Zombie

Nikogo nie dziwi widok dziecka ze starym, wyliniałym misiem, któremu odpadło oczko lub oderwało się uszko i przez to wygląda nieco makabrycznie. To ukochana zabawka, która z powodu bezustannego przytulania, miętoszenia i zabaw (a może i nawet częstego prania przez zapobiegliwych rodziców), odrobinę się już "zużyła". Taki widok raczej rozczula. Inaczej jest w przypadku Parker Eckstein. Jej lalka Dolly wygląda jak martwe dziecko z horrorów. Lub, jeśli ktoś woli - przerażające Zombie. Dla Parker jest jednak najukochańszą zabawką na świecie, z którą nigdy się nie rozstaje. 

Dolly to ukochana lalka-zombie.Dolly to ukochana lalka-zombie. TikTok/playtimewithparks

Zobacz wideo Czy lęk przed pająkami jest uzasadniony? Wyjaśniamy [PRACOWNIA BRONKA]

To była miłość od pierwszego wejrzenia. W zeszłym roku Parkerw czasie zakupów z mamą zauważyła Dolly w sklepie Walmart między gadżetami i przebraniami na Halloween.  

Odwróciłem się i Parker stała z tą przerażającą lalką i za nic w świecie nie chciała jej odłożyć. Pomyślałem: Nieważne, kupię jej, pobawi się nią pewnie maksymalnie jeden dzień. 

- powiedziała redakcji Today Kourtni Eckstein, mama dwulatki. Od tamtej pory są nierozłączne. Parker zabiera lalkę ze sobą wszędzie - na spacer, na plac zabaw, gdy jedzie autem Dolly musi być przypięta pasami bezpieczeństwa. Nie ma mowy, żeby zasnęła bez niej w łóżku.

Dzięki temu pupilowi, dzieci szybciej przekonują się do okularów.Kot zatrudniony w salonie optycznym nosi okulary. Pomaga dzieciom się z nimi oswoić

Parker kocha swoje lalki Disneya, ale nigdzie ich nie zabiera. [...] Cieszę się, że uważa, że w Dolly nie ma nic przerażającego. [...] to jest przykładem, że ludzie nie rodzą się, by nienawidzić. Nienawiść jest czymś, czego się uczą

- dodaje Kourtni.

Więcej o: