Klaudia Halejcio udostępniła zaskakujące nagranie z córką. Fanka: "Już nigdy nie przebiorę dziecka w tej pozycji"

Klaudia Halejcio opublikowała na Instagramie krótki filmik ze swoją córką Nel w roli głównej. Gwiazda uświadomiła wielu mamom coś, z czego nigdy wcześniej nie zdawały sobie sprawy. "Nigdy nie myślałam o perspektywie ze strony malucha" - napisała jedna z fanek.

Klaudia Halejcio niedawno została mamą. Celebrytka powitała na świecie swoją córeczkę Nel. Gwiazda chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia i filmiki ze swoim maleństwem. Ze swoimi fanami dzieli się też wszelkimi przemyśleniami związanymi z macierzyństwem. Przyznaje do problemów, szczerze opowiada o dolegliwościach. Niedawno zwierzyła się, że cierpi na zapalenie piersi. Klaudia nie wstydzi się mówić o tym, że brak jej doświadczenia, że dopiero wszystkiego się uczy. Nie udaje, że macierzyństwo jest łatwe.

Internetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisuInternetowa Szkoła Rodzenia - nowy projekt serwisu eDziecko.pl

Klaudia Halejcio udostępniła zabawne nagranie z córką

Tym razem udostępniła na Instagramie filmik, na którym pokazuje, jak ze swojej perspektywy widzi ją Nel. Nagranie zatytułowała: "Kiedy ja patrzę na mojego słodkiego maluszka vs. kiedy Nel widzi mnie". Filmik opatrzyła komentarzem: 

Właściwie to zdałam sobie sprawę, że może jednak dobrze, że maluchy na początku widzą jedynie kształty i dopiero z czasem zaczynają rozpoznawać twarz mamy… To wszystko jest jednak przemyślane

- napisała.

Zobacz wideo Obecność partnera przy porodzie. "Trzeba porozmawiać o tym wcześniej, niż w drodze na porodówkę"
Spójrzmy z perspektywy malucha, który nie zawsze jest zadowolony ze zmiany pieluchy i do tego taki [człowiek] nad nim stoi. W końcu cały czas się poznajemy, czasem z tej lepszej, a czasem z tej gorszej strony

- dodała. 

Klaudia Halejcio ma nową fryzurę! Metamorfozę przeszła w swoim domu. Jak wygląda? (zdjęcie ilustracyjne)Klaudia Halejcio owinęła się folią spożywczą po czubek głowy. "Plan na powrót do formy po ciąży"

Nagranie zaskoczyło fanki

Udostępnione przez gwiazdę nagranie spodobało się jej fankom. Widać, że Klaudia ma do siebie wielki dystans i ogromne poczucie humoru. Pisały: 

 
Już nigdy nie przebiorę dziecka w tej pozycji 
I my się dziwimy, że nasze dzieci nie lubią ubierania i przewijania
Nigdy nie myślałam o perspektywie ze strony malucha
To jest mega. Nigdy się nie zastanawiałam nad tym jak widziały mnie moje dzieciaki
Więcej o: