Gwiazdor rocka bawi się z wnuczką kontrowersyjną maskotką. Kaktus śpiewa polską piosenkę o kokainie

Billy Idol spędził cudowne popołudnie ze swoją wnuczką i pluszowym kaktusem, który wyśpiewuje polską piosenkę o kokainie. O tym fakcie uświadomili muzyka fani, którzy znają polski, ale nie odpowiedział na komentarze.

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że w Tajwanie można kupić pluszowego kaktusa, który gibie się na wszystkie strony i śpiewa polską piosenkę o kokainie. "Tylko jedno w głowie mam, koksu pięć gram" - wyśpiewuje maskotka. Legendarny gwiazdor rocka Billy Idol kupił ją swojej wnuczce. Muzyk, który prawdopodobnie nie wiedział, o czym śpiewa zabawka wnuczki, szybko został uświadomiony przez fanów. 

Zobacz wideo Pozwól dziecku rozwijać umiejętności. Pomogą Ci w tym interaktywne zabawki

Billy Idol kupił wnuczce kaktusa, który śpiewa piosenkę o kokainie

Kaktus zawiera w swoim repertuarze trzy piosenki. Jak opisuje je Amazon i AliExpress są to: "Dancing Polish Cow", "Congo" i "African Drum Music". Pierwsza z nich oznacza piosenkę polskiego rapera. Producenci twierdzą, że est świetną zabawką dla dzieci i wspomaga ich wyobraźnię oraz kreatywność. Z pewnością niejeden rodzic dał się nabrać na ten zachęcający opis. Billy Idol prawdopodobnie również nie wiedział, z czym ma do czynienia. 

 
Tylko ostrzegam, że ta piosenka zawiera wiele brzydkich słów po polsku. Jestem w szoku, że ktoś zrobił taką zabawkę. Wiem, że dzieci szybko się do nich przywiązują, ale radzę zabrać ją od niej, zanim nauczy się tych polskich wyrażeń

– napisała w komentarzu obserwatorka.

Śpiewający kaktus trafił do supermarketów w Tajwanie i szybko stał się hitem. Na Youtubie podekscytowani blogerzy publikują recenzje i mało kto wydaje się zdawać sobie sprawę ze znaczenia piosenki. Rytmiczna melodia pasuje do ruchów kaktusa i wpada w ucho. W sklepie w Taizhong zabawkę zauważyła Polka, która zidentyfikowała utwór jako piosenkę Cypisa "Gdzie jest biały węgorz?". 

Pluszowy kaktus gra piosenkę o kokainieTajwan: Pluszowy kaktus dla dzieci wyśpiewuje po polsku o kokainie

Więcej o: